10 סוגי תמונות שלא תרצו שהצלם שלכם יפספס בחתונה

10  סוגי תמונות שלא תרצו שהצלם שלכם יפספס בחתונה

יום החתונה הוא אחד הימים הכי מרגשים בחיים ומלא ברגעים מיוחדים שתרצו לזכור לנצח. לכן כשבוחרים צלם לחתונה חשוב לבחרו באחד שיודע "לתפוס" את הרגעים הללו בעדשת המצלמה ולהעביר אותם בצורה אותנטית שתנצור את הזיכרונות האלו לנצח. אז הנה 10 סוגי תמונות שכדאי שתגידו לצלם שחשוב שיתפוס אותם ברגע האמת.


תמונות התארגנות

אתם משקיעים כל כך הרבה בבחירת הלבוש, האיפור והשיער לאותו היום ובטח תרצו לנצור את הרגעים הללו בתמונות. במיוחד עבור הכלה היום הזה גורם לה להרגיש כמו נסיכה שמתארגנת בעזרת אנשי מקצוע וזה נחמד שהצלם יתפוס רגעים עם המאפרת, מעצבת השיער ועוד. בנוסף תמונות יפות יכולות להיות תמונות של הלבוש או ההנעלה שלכם בלבד, כך תמיד תוכלו להתרשם ולזכור את שמלת הכלה או חליפת החתן מאותו היום. לכלה לעומת זאת גם יהיה נחמד לראות את רגע לבישת השמלה, כמו למשל הידוק של השמלה מאחור באמצעות אחת המלוות או האמא של הכלה.

תמונות עם חיית המחמד

אם יש לכם חיית מחמד שיכולה להיות איתכם ביום ההתארגנות או אפילו באירוע עצמו, כדאי שתגידו לצלם לתפוס כמה תמונות ורגעים איתה. זו יכולה להיות מזכרת מתוקה במיוחד לאלבום התמונות שלכם.

רגע המפגש

כיום רוב הזוגות בוחרים להיפגש לפני החופה כדי להספיק ללכת לצילומי חוץ לפני האירוע. מה שאומר שרגע המפגש עצמו מתבצע מחוץ לחופה וחשוב שהצלם יהיה שם כדי לתעד את הרגע המרגש הזה.

תמונות עם החברים

החברים והחברות של החתן והכלה מלווים אותם ביום הזה וכדאי לנצל כמה רגעים לתמונות איתם. אלו יכולות להיות גם תמונות שהצלם מצלם על דעת עצמו ברגעים ספונטניים ולא בהכרח מעמיד אותם להצטלם יחד, כך אפשר להעביר תחושה יותר אותנטית ואמיתית מהתמונות.

המפגש בחופה

רגע המפגש בחופה מתרכז גם בחתן וגם בכלה ושניהם מגיעים מכיוונים שונים, לכן חשוב שיהיה צלם בכל כיוון שיוכל לתעד את הבעות הפנים וההתרגשות שלהם. בנוסף ישנו הרגע בו החתן מניח את ההינומה על הפנים של הכלה ולפני כן מצמיד נשיקה למצח שלה, זוהי תמונה מאוד מרגשת שכן הם נכנסים תחת חופה וקידושין וחשוב לתעד אותה.

רגע ענידת הטבעות

אז מעבר לתמונות החשובות במהלך החופה כמו שבירה הכוס, או רגע שתיית היין, מאוד מומלץ שהצלם יתעד את הרגע של ענידת הטבעות שכן הוא רגע קריטי בחופה. בנוסף בין אם רכשתם טבעות זהב או טבעות זהב לבן, תוכלו להגיד לצלם לפנות למי שאחראי על הטבעות לפני החופה ולצלם כמה תמונות של הטבעות בפני עצמן. התמונה הזו תהווה מזכרת מיוחדת לאלבום התמונות שכן הטבעות מצולמות מקרוב ואפשר לראות את כל הפרטים עליהן.

רגע שבירת הכוס

רגע שבירת הכוס בעצם מייצג את היותכם זוג נשוי ותרצו לתפוס את השנייה שבה זה קורה. מעבר לכך שזו תמונה מעולה לאלבום התמונות שלכם, הצלם צריך להיות מיומן לצלם מספר תמונות בשנייה הזאת כדי להנציח את הרגע במדויק. צילום שאנן של הרגע הזה יוביל רק לתמונה בודדת ואולי היא בכלל לא תהיה שבירת הכוס אלא רק הדרך לשם, לכן תוודאו שהצלם מבין את החשיבות של הערנות ברגע הזה.

תגובות האורחים

ההתרגשות של האורחים שלכם יכולה להוות תוספת מאוד מרגשת לאלבום התמונות. אם אתם יודעים שיש לכם בן משפחה או חבר שהוא ממש רגיש תוכלו אפילו להגיד לצלם לשים לב אליו. תמונות של ההורים שלכם מתרגשים, של החברים והמשפחה זו מזכרת נהדרת ואותנטית מהיום המיוחד הזה.

הריקוד הראשון

כמה מחשבה השקעתם סביב בחירת השיר לסלואו שהוא הריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי. אולי הגיע הזמן ללמוד כמה צעדים בסיסיים לאותו ריקוד, כדי שלא תעמדו שם כמו זוג נבוכים שלא יודעים איך לזוז לצלילי השיר שהם בחרו. לא מדובר בללכת לשיעור ריקוד, אבל מספיק שתתרגלו מעט בבית לפני החתונה כדי שתוכלו להצטייר כזוג שיודע מה הוא עושה ברחבת הריקודים ושהזיכרונות שלכם מהרגע הזה יהיו מיוחדים וטובים. אז בין אם למדתם כמה צעדים חדשים או לא, הריקוד הזה הוא מאוד אינטימי ומלא במבטים מאוהבים שהצלם פשוט חייב לתפוס בעדשה. כדאי מאוד שגם צלם מגנטים שמגיע לאירוע שלכם ייקח חלק באותם צילומים, שיהיו לכם גם מזכרות מהמגנטים וגם תמונות מיוחדות באלבום.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר