רגע לפני החתונה מגיעה ההצעה

רגע לפני החתונה מגיע ההצעה, אותה הצעת נישואין שכל כלה מחכה לה, הצעה שתהיה מרגשת ותהיה מיוחדת, כזאת שכולם ידברו עליה ותהיו חקוקה היטב בזיכרון של כולם, אז איך בכל אפשר לעשות לעשות את בצורה המושלמת, אחרי לא מעט מאמרים שבטח תמצאו כמעט בכל מקום יש כמה דברים שלא יגלו לכם, לא יגלוו לכם את הסודות שמסתתרים מאחורי כל דבר ולא יגלו לכם איך להשיג מחיר זול.

הצעה מושלמת מתחילה בטבעת מושלמת

מציאת טבעות אירוסין זהב הפכה להיות משימה בלתי אפשרית, ולא בגלל שלא ניתן למצוא כאלו אלא להיפך, הסיבה לכך היא שקיימות כל כך הרבה טבעות בהמון עיצובים, לכל אחד יש תקציב משלו וסגנון עיצובי מועדף, בשביל זה הבאנו לכם כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את טבעת האירוסין המושלמת.

רגע לפני החתונה מגיעה ההצעה

תקציב

יותר מפעם אנו עדים לכך שאת רוב ההחלטות בחיים אנו עושים לפי העלות, במידה ויש טבעת שלא סגורים עליה ב 100% והיא תהיה יותר זולה ברוב המקרים אנשים יעדיפו להתפשר, חשוב להבין שיש דברים בחיים שעושים פעם אחת מהלב ולא כדאי להתפשר עליהם, אחד מאותם דברים הוא הטבעת, ולא רק בגלל המשמעות שיש לה כלפי בת הזוג לה אתם רוצים להציע, אלא בגלל שזה משהו שמייצג אתכם, לתת למי שבאמת אוהבים ורוצים לבלות איתו את כל החיים.

התקציב הנכון לבחירת טבעת צריך להיות לכל הפחות 15-20 אלף שקלים, יש כאלו שיאמרו שאפשר להסתפק גם בתקציב של 3000-5000 ש"ח, ובהחלט הם צודקים, אבל זה מביא לדגש הבא המרכזי בבחירת טבעת מיוחדת רגע לפני החתונה מגיעה ההצעה וצריך היא שתהיה מושלמת, הגורם המשפיע ביותר על המחיר של טבעת אירוסין הוא סוג ואיכות היהלום, בשום אופן אל תתפשרו על יהלומים פשוטים מסוג SI זהו דירוג יהלומים נמוך מאוד שלא מכבד שום הצעת נישוין, גם אם הטבעת נראית מושלמת ומעוצבת בצורה מיוחדת, דירוג יהלומים נמוך הוא פשוט לא משהו שבא בחשבון בבחירת טבעת אירוסין, עדיף יהלום אחד מרכזי עם טבעת פחות מעוצבת אבל שהיהלום הנמצא עליה הוא יהלום באיכות גבוה.

היהלום שמייצג

היהלום שמייצג, בבחירת טבעת אירוסין היא לא רק משהו שקונים בשביל להציע נישואין, הוא משהו שקונים כי הוא מייצג אתכם, מה אתם מעדיפים להיות כאלו שעושים המון רעש אבל בפנים הרמה היא נמוכה? או להיות כאלו שמייצגים משהו אמיתי, משהו שהוא 100% כל מה שיש לכם לתת לזאת שאתם אוהבים ורוצים לבלות איתה את שארית החיים שלכם, תשקיעו ביהלום איכותי.

תעודה GIA

בשום אופן לא קונים יהלום בלי תעודת GIA היום יש המון חנויות תכשיטים שמציעות לכם טבעות יהלומים עם התחייבות ותעודה שאכן מדובר על יהלום אמיתי, אבל אותה תעודה היא תעודה מקומית, מה שאומר שאין גוף מוסמך אמיתי שאכן בדק את היהלום ודירג אותו.

אותן חנויות פשוט מחליטות לבד את הדירוג של היהלום, ומה שמדורג SII2 יכול להיות לפעמים בדירוג מקצועי הרבה יותר נמוך, כלומר אתם חושבים שאתם קונים משהו איכותי ומשלמים עליו הרבה מאוד כסף ובכלל מדובר על יהלום ברמה מאוד נמוכה.

חשוב לזכור תמיד יהלום בלי תעודת GIA הוא לא יהלום אמיתי, זה הדגש החשוב ביותר שצריך להנחות אתכם בבחירת היהלום הנכון להצעת נישואין מושלמת.

טעם אישי

הטעם האישי הוא גורם חשוב לא פחות מאשר התקציב ומאיכות היהלום, אין זה אומר שצריכים להתפשר על העיצוב של הטבעת, אפשר למצוא את אותם עיצובים עם מגוון של יהלומים בדירוגים שונים, כל אחד מהם מקבל את המשמעות שלו ביחד עם העיצוב המיוחד.

אפשר למצוא טבעות אירוסין בזהב לבן, בזהב צהוב ובעוד המון דגשים מיוחדים לפי הטעם האישי של כל אחד.

כמו שכבר ציינתי בתחילת הפוסט, היום המציאות למציאת טבעת אירוסין היא מורכבת ולא בגלל הקושי למצוא משהו מיוחד שכולל בתוכו את העיצוב האישי, את היהלום המושלם ואת המחיר שנכון לכל אחד, אלא בגלל שיש מגוון מאוד גדול של עיצובים בכל מיני חנויות שונות.

חשוב לתעד הצעת נישואין מושלמת

אתם מתכננים ועובדים כל כך קשה על תכנון והפקת הצעת הנישואין המושלמת, אל תשכחו שצריך לתעד אותה, להביא למקום את האנשים שאתם אוהבים ורוצים שיהיו איתכם באותם רגעים מיוחדים ומרגשים.

בנוסף אם ממש בא לכם להפוך את האירוע הזה למשהו מרגש ומיוחד אתם יכולים גם להזמין צלם מגנטים שיהיה במקום ויתעד כל רגע מיוחד מהאירוע שלכם, כזה שיגרום לכל רגע להיות מיוחד, להכין מסגרת מגנט מעוצבת ומיוחדת.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר