שאתם מחפשים צלם מגנטים מחיר הוא אחד הדברים שחשובים לכם יותר מהכל, אבל איך תדעו מה המחיר אותו אתם הולכים לשלם, הרי תחום מגנטים לאירועים הוא לא תחום שיש בו מחירון מדויק לכל עבודה.

לפני שאסביר לכם בדיוק ממה מורכב המחיר, ועד כמה הם מושפעים מגורמים חיצוניים כמו למשל אירועים בתקופות בהם יש יותר ביקוש וכו'.

אני רוצה שתדעו את המחירים לפי גודל האירוע (כלומר לפי כמות המוזמנים) וכמה סדר גודל העלות.

כמות מוזמנים טווח מחירים
50-100 מוזמנים 550-750 ₪
150-200 מוזמנים 600-800 ₪
250-300 מוזמנים 650-900 ₪
350-450 מוזמנים 1200-1500 ₪
500 מוזמנים ומעלה 1500-2000 ₪
700 מוזמנים ומעלה החל מ 2500 ₪

איך נקבע המחיר של צלם מגנטים

כמו שכבר הבנתם, יש כמה דברים שקובעים את המחיר של צלם מגנטים, אחד מאותם גורמים הוא גודל האירוע, גודל האירוע נקבע קודם כל לפי כמות המוזמנים וגם משך הזמן שלו, ככל האירוע ארוך יותר ככה גם המחיר יעלה בהתאם.

אם מדובר על אירוע כמו חינה ונשווה אותו לאירוע כמו חתונה, ברור הרי שחינה היא אירוע יותר קטן מבחינת כמות המוזמנים, וגם הדינמיקה היא שונה, ולכן המחיר יהיה יותר זול.

אבל ישנם גורמים נוספים המשפיעים על המחיר, עליהם אסביר לכם עכשיו.

וותק הצלם :

אמנם זה לא מחייב שצלם וותיק יהיה יותר יקר מצלם שהוא רק בתחילת הדרך, אבל בדרך כלל זה מה שקורה, צלמים וותיקים גם גובים מחירים מעט יותר יקרים מאשר צלמים שהם רק בתחילת הדרך.

צלם מגנטים שהוא בתחילת הדרך, יגבה מחיר מעט יותר זול מכיוון והוא רוצה רק לחדור לשוק ושיכירו אותו ולצבור מוניטין.

אחרי הכל כמו בכל תחום, גם תחום מגנטים לאירועים הוא תוחם שמוניטין הוא משהו מאוד חשוב.

אם אתם רוצים למצוא מחיר יותר זול, אתם יכולים לנסות ולחפש צלם שהוא בתחילת הדרך שלו, או שאתם יכולים לקבל גם מחיר זול וגם ניסיון אחד וזה אצלי.

אני מאמין שהוותק לא צריך להשפיע על המחיר, אבל זאת המציאות, אני רואה יותר צלמי מגנטים וותיקים שגובים מחירים גבוהים יותר מאשר מה שהיו גובים שהם היו בתחילת דרכם המקצועית.

הציוד איתו עובדים :

שמדובר על ציוד איתו עובדים, זה מתחיל במצלמה שאיתה מצלמים ומגיע עד לאיכות דף הפוטו עליו מפתחים לכם את המגנט.

כאן יש קשר ישיר ומוחלט, ככל שחומרי הגלם איתם הצלם עובד יותר יקרים ואיכותיים, אין לו ברירה אלא לגבות מחיר יותר גבוה.

כאן אתם יכולים להיות בטוחים, שאם צלם המגנטים מסביר לכם שהמחירים שלו הם מעט גבוהים מהממוצע בגלל חומרי הגלם, אתם תקבלו מגנט שיהיה עמיד לתקופה יותר ארוכה.

בנוסף, צלם מגנטים שעובד עם מצלמה מקצועית ונותן לכם צילום יותר איכותי, יכול להרשות לעצמו מחיר מעט יותר גבוה.

חשוב מאוד לוודא מול צלם המגנטים עם איזה חומרי גלם הוא עובד, לגבי המצלמה זה צריך פחות לעניין אתכם, אבל אסביר גם בהמשך מתי כן חשוב לבדוק עם איזה מצלמה הוא מצלם.

מתי חשוב לנו לוודא עם איזה מצלמה מגיע לאירוע צלם המגנטים, במקרה ובחרתם שצלם המגנטים יהיה גם הצלם של האירוע, יש מקרים רבים באירועים קטנים, בהם צלם מגנטים משמש גם בתור הצלם של האירוע, אם מדובר למשל על אירוע כמו ברית מילה, היום הרבה מאוד צלמי אירועים מספקים גם הפקת מגנטים, רק בשביל שיוכלו לסגור חבילות צילום ללקוחות שלהם.

כאן, כדאי לכם לבדוק, את תיק העבודות של אותו צלם מגנטים ולוודא האם הוא עובד עם ציוד צילום מקצועי ואיכותי.

המיקום של הצלם :

שאני מדבר על המיקום של הצלם, אני מתכוון למיקום הגאוגרפי שלו, כלומר מהיכן הוא מגיע, אם נניח את חוגגים את האירוע שלכם בבאר שבע, ותזמינו צלם מגנטים שמגיע מחיפה, ברור לכם שהמחיר אותו תקבלו יהיה בהתאם, בגלל שאותו צלם מגנטים לוקח בחשבון את עלויות ואת הזמן שלו לנסוע לאירוע ובחזרה מהאירוע.

אם תזמינו צלם שמגיע מהאזור בו מתקיים האירוע, אתם תוזילו את העלות שלכם בכמה מאות שקלים.

לצילום מגנטים לאירועים במרכז, אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל, מחיר משתלם ואחריות מלאה על המגנטים והתחייבות לחומרי גלם איכותיים ביותר הקיימים.

https://goo.gl/maps/1cNnTzsRvXRrzvAU9 – אזורי העבודה שלנו בקישור

מגנטים לאירועים עד 500 ₪

בחלק הזה, אני רוצה לדבר על תופה שנקראת מגנטים לאירועים קטנים במחירים זולים, כל אחד חושב שאם האירוע שלו הוא אירוע של 30 מוזמנים בלבד, הוא יוכל למצוא שירות של צילום מגנטים במחיר של פחות 500 ₪.

האמת שבמצב של היום זה בהחלט אפשרי, אבל האם תקבלו לאירוע שלכם את מה שאתם באמת צריכים ?

אם אתם חוגגים חתונה והזמנתם שירות של מגנטים עד 500 ₪, נניח ובאמת הצלחתם למצוא מישהו כזה, בואו ותבינו מה הסיכונים שיש כאן.

במחיר של 500 ₪, יש לאותו צלם מגנטים עלות של דלק להגיע לאירוע, נניח ויש לכם כמות גדולה של 400 מוזמנים, צרי שיהיו שני צוות שעובדים במקביל בכדי להפיק כמות מספקת של מגנטים, עלות של עובד שיגיע ביחד עם הצלם היא 200 ₪ לפחות.

בנוסף קיימות עלויות הדלק שיעמדו לערך על 100 ₪ כולל בלאי הרכב, עד כאן אנחנו עומדים על 300 ₪ עלויות.

אם הצלם צריך להפיק כמות שתספק 400 אורחים, חומרי הגלם לכל הפחות יעלו לו כ 120-150 ₪ כאן אנחנו כבר עומדים על 450 ₪ של עלויות, נוסיף לזה מס הכנס, מע"מ, ביטוח לאומי ואת כל המיסים והבלאי של הציוד, יוצא באופן ישיר שהצלם מוציא כסף מהכיס, ככה שהמחיר הזה בכלל לא ריאלי.

אבל בכדי שכן יוכלו לתת לכם את המחיר הזה, יש לכך משמעות זה אומר, שמגיעים לאירוע אירוע שלכם לבד, כלומר איש צוות אחד שצריך לתפעל את הכל, ובנוסף עבודה עם חומרי גלם ברמה הנמוכה ביותר בכדי לחסוך עלויות.

תעשו את החשבון שלכם אם שווה לכם לחסוך על עצמכם ביום חשוב כמו אירוע מיוחד כמה מאות שקלים ואז להתאכזב על האיכות של המגנטים באירוע שלכם.

לחצו לחיוג מהיר