מקומות לחתונה בתקופת הקורונה

מקומות לחתונה בתקופת הקורונה הפכו להיות דבר מעט שונה, אם בעבר הבחירה למצוא מקום לחתונה הייתה הבחירה בין גן אירועים לאולם אירועים, היום הרבה מאוד זוגות מוצאים את עצמם מחפשים מקום לחגוג בו חתונה, זה יכול להיות צימרים בראש פינה ובאזור הצפון, ואפילו להגיע עד לאולמות קטנים של בתי כנסת, או אפילו בחצר של הביתה.

הכנו לכם רשימה של מקומות שתוכלו לחגוג בהם את החתונה שלכם מבלי לחשוש יותר מידי שאתם מפרים את הנחיות משרד הבריאות, או חס וחלילה יכולים לפגוע בבריאות האורחים שלכם ובכל זאת להצליח להנות ממקום מיוחד לחתונה.

וילות לחתונה

אפשר לומר שתמיד היו כאלו שמשכרים את הבית הפרטי הגדול שלהם לאירועים, אבל הטרנד הזה לא זכה לחשיפה מאוד גדולה עד היום.
מה זה בכלל וילה לחתונה? מדובר על וילה גדולה מאוד בעיקר וילות באזורים היוקרתיים ביותר בישראל והרבה מאוד בעלי וילות פשוט משכירים לכם את הוילה שלהם לערב אחד, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לסגור עם חברת קייטרינג שתגיע למקום, מלצרים וציוד, תקליטן ותאורה בסיסית ויש לכם מקום מושלם לחגוג בו את האירוע.
היתרונות : היתרונות הגדולים ביותר הם העלות, אם העלות של אולם אירועים או גם אירועים יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים, שאתם חוגגים בוילה אתם תשלמו שכירות ללילה אחד שיכולה להיות סביב 5-7 אלף שקלים חדשים, בנוסף את מחירי המנה לאירוע שיהיה עד 50 מוזמנים, שהעלות לא תעבור את רק ה 10000 ש"ח ויש לכם אירוע מושלם בוילה במחיר של פחות מעשרים אלף שקלים חדשים, בנוסף החגיגה עצמה תהיה בשטח פתוח. המקום יותר אינטימי העיצוב של המקום יהיה בסיסי מאוד ולא תמצאו את עצמכם מוציאים כספים מיותרים על עיצוב, תאורה, ועוד המון אלמנטים שהפכו להיות דבר חובה בכל חתונה.
יתרון נוסף של אירועים קטנים הוא שכל שירות שתרצו להוסיף, גם אם מדובר על צילום מגנטים לאירועים, המחיר אותו תשלמו יהיה הרבה יותר נמוך באופן טבעי, הסביה לכך היא שכמות האורחים באירוע היא זאת שגם קובעת את המחיר שתשלמו.

מקומות לחתונה בתקופת הקורונה

אולמות של בית כנסת

היום בכל בית כנסת יש אולם צמוד, אולמות אלו משמשים בעיקר לאירועים כמו שבת חתן, אבל בתקופת הקורונה שהמקומות היחידים שפתוחים הם בתי כנסת, הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות הוא לבחור בית כנסת שקרוב למקום המגורים שלכם ובו אתם יכולים לחגוג את האירוע, הוא אולם אירועים של בית כנסת. במקרה כזה אתם תצטרכו להשקיע לא מעט בעיצוב, אולמות כאלו הם מאוד צנועים ולא תמיד תצליחו להפוך אותם להיות כאלו שמתאימים לחגיגת חתונה, לכן זה דבר שאתם חייבים לקחת בחשבון ולהכין את עצמכם למשימה של עיצוב המקום.
חופה מרגשת : לערוך את החופה על התיבה של בית הכנסת, הוא דבר שיש בו המון קדושה, אתם יכולים לקחת את המקום הפשוט ביותר ולהפוך למיוחד, בזכות הקדושה שיש בבתי כנסת הם הפכו להיות מקום מיוחד לחגוג בו את החתונה.

חצר הבית

דווקא בימים האלו, אנו עדים לכך שהרבה מאוד זוגות עורכים את טקס החתונה שלהם בחצר הבית, זה לא חייב להיות בבית פרטי, אפילו זכינו לראות זוגות שהתחתנו בחצר הבניין המשותף וכל השכנים והחברים זכו לראות את האירוע המיוחד מהמרפסת של הבית, דבר שהפך חתונה שוטה וצנועה להיות הרבה יותר מיוחדת גם מחתונה כזאת שנערכת באחד מאולמות היוקרה הגדולים ביותר.

לסיכום

יש לא מעט בהם ניתן לחגוג את החתונה, גם בתקופה הזאת שאירועים רבים נדחו ושלא לדבר על המצב הקשה בו נמצאת תעשיית האירועים, עדין זוגות רבים שהחליטו שהם כן רוצים להתחתן ולא נתנו למשבר הקורונה לעצור אותם, הצליחו למצוא את הדרך היצרתית והמושלמת לחגוג חתונה מרגשת ואינטימית. הכל בזכות מציאת מקומות לחתונה בתקופת הקורונה שהיו נכונים לחגוג בהם אירוע מושלם.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר