מה עושים אם צריך טיפול שיניים חירום ביום החתונה

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים הכי מרגשים, מלחיצים ומאתגרים בחיים. יש כל כך הרבה מה להספיק ובדרך כלל אנחנו קמים ללוח זמנים מוקפד שתוכנן מראש, לכן אם משהו מתפקשש ביום הזה, התגובה הראשונה שנוצרת היא לחץ. אנשים עושים הכנות מטורפות ליום הזה ואחד הגורמים הכי משמעותיים עבור החתן והכלה הוא הנראות שלהם, לכן אם יש פגם אסתטי שקורה במהלך בוקר החתונה כמו שבירת שן, זה יכול להפחיד עד ממש. חתונה היא אירוע שזוכרים לנצח ורוצים לתעד בתמונות שישאירו זיכרונות יפים ולכן מפגע מהסוג הזה הוא הגרוע מכל. אבל אל חשש כי גם לגרוע מכל יש פתרון והנה כמה טיפים למקרה שלא יקרה.

מה לעשות במקרה כזה?

דבר ראשון חשוב להיות רגועים ולתת לדברים לזרום בעצמם, זכרו שמה שכבר קורה ביום הזה, אין איך לשנות זאת, הדבר היחיד שיש לכם שליטה עליו הוא התגובה שלכם לסיטואציה. קחו הכול בקלות והכי חשוב תהנו מכל השלבים שבדרך. אם מדובר במצב של שבירת שן קדמית או מצב חירום בשן כמו כאבים בלתי נסבלים ועוד, אולי כדאי לעשות ביקור חירום אצל רופא השיניים.

תנו את המשימה הזאת לאחד מבני המשפחה או החברים שידאגו למצוא לכם רופא שיניים זמין שיקבל אתכם לטיפול במיידית כדי למנוע מצב שאתם מבזבזים יותר זמן ממה שצריך מהיום הזה. זכרו שיום החתונה אמור להיות היום המושלם עבורכם ולכן אם תשקיעו עוד שעה או שעתיים עבור טיפול שיניים שיציל לכם את היום, זה לגמרי שווה את זה.

לאחר שמצאתם רופא שיניים זמין תנו לאותו אדם שטיפל לכם בנושא מציאת רופא השיניים להתמודד עם ספקי החתונה, במיוחד הצלמים, ולעדכן אותם שיתכן ותגיעו באיחור לצילומים ואם התכנון שלכם היה לנסוע ללוקיישן רחוק לצילומים, אז שיתחילו לחפש אחד קרוב יותר כדי שתספיקו להצטלם באור יום. אם בכל זאת לא תספיקו לתפוס את אור היום תתחילו לחשוב על חלופות באזור צילומים סגור עם תאורה כמו דירה, מוזיאון, מלון מסוים ועוד.


אצל רופא השיניים

חוב שתעדכנו מראש את רופא השיניים שזה יום החתונה שלכם ואתם צריכים תוצאות מהירות, מבלי להמתין בתור ובלי להגיע למצב של ניתוח שלא יאפשר לכם להיות עצמכם ביום החתונה. במידה ודרך קופת החולים שלכם רופאי טיפולי החירום לא זמינים במיידית, כנראה שכדאי לכם להוציא עוד קצת כסף על רופא פרטי רק לאותו היום כדי לקבל טיפול מיידי ומהיר. בהתחשב בהשקעה הכוללת שאנשים שמים על החתונה עצמה, מה זה עוד ביקור קצרצר אצל רופא השיניים? במיוחד שזה מה שיציל לכם את החתונה והתמונות שיישארו איתכם לנצח.


טיפול שיניים חירום רפואי

אם הגעתם למצב שאתם זקוקים לטיפול שיניים חירום רפואי כנראה שאתם סובלים מכאבים עזים שלא סובלים דיחוי. ההמלצה הכללית היא שאם אתם קוראים את זה לפני החתונה, עדיף שתלכו להיבדק ולהימנע ממצב כזה ביום החתונה שכן הוא לא רק פוגע בבריאות שלכם, הוא גם בלתי נסבל. אבל אם כבר הגעתם ליום החתונה במצב כזה ואתם זקוקים לטיפול חירום כמו טיפול שורש או עקירה, אולי כדאי לא לבצע את הטיפול באותו היום ורק לקבל טיפול זמני שיקל על הכאבים שלכם. הסיבה היא שטיפול שיניים מהסוג הזה לא מלווה בהחלמה מיידית ולא תרצו להיות תחת החלמה ביום החתונה שלכם. כמובן שתחזרו לרופא השיניים לטיפול חירום יום לאחר החתונה כדי להימנע מסיבוך רפואי נוסף.


טיפול שיניים חירום אסתטי

מקרים מצערים כמו שבירת שן הם דברים שיכולים לקרות לכולם בכל רגע נתון ולכן אי אפשר לחזות זאת מראש. אומנם לרוב זהו לא מקרה שמפריע מבחינה רפואית או מלווה בכאבים משמעותיים, אך הפגיעה האסתטית היא גבוהה במיוחד אם זו שן קדמית. ביום החתונה החתן והכלה רוצים להיראות במיטבם ולהוציא את התמונות הכי טובות שלהן שיהוו מזכרת לכל החיים. לכן שן שבורה היא לגמרי לא חלק מהתוכניות ובכלל לא באה בחשבון ביום הזה. אם בכל זאת זה קרה, בטח תשמחו לדעת שתוך שעה מקסימום הרופא יוכל להשלים לכם את השן לחיוך מושלם בעזרת ציפוי קומפוזיט, רק קחו בחשבון שעדיף לא לנגוס בדברים קשים מדי שכן הציפוי גם יכול להישבר.

לסיכום

אין ספק כי גם ביום החתונה בתור צלם מגנטים לאירועים לא פעם שמעתי על זוגות אשר נאלצו באותו להגיע לטיפול חירום, אולי רבים נוטים להקל ראש במקרים כאלו, אבל להיות עם כאבים במהלך היום זה בהחלט משפיע על האנרגיות שלכם במיום כזה מיוחד ותהיו בטוחים שרואים ומרגישים את זה בכל תמונה שמצולמת.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר