מגנטים פולארויד – מה ההבדל בין מגנטים פולארויד למגנטים רגילים

כבר חשבתם ראיתם את כל האופציות האפשריות לגבי מגנטים לאירועים, אבל כנראה שיש עוד לא מעט חידושים ובינהם גם מגנטים לאירועים בסגנון פולארויד.

אז מה זה מגנטים פולארויד : מדובר בעצם באותם מגנטים לאירועים סטנדרטים ובאותה שיטת עבודה כלומר לכל אירוע מגיע צלם מגנטים מצלם את האורחים שלכם ומהתמונות האלו מפיק לכם מגנטים במהלך האירוע עם טוויסט מעט שונה מהמגנטים הרגילים, כאן מדובר בעצם במגנט מעט שונה בעיקר בצורה ובעיצוב המסגרת של המגנט שהיא בעצם החלק המהותי בעיצוב המגנט.

מגנטים פולארויד – קצת רקע

 

 

כמו שאתם ראוים בסרטון מצלמת הפולארויד יצאה לשוק בפעם הראשונה כבר בשנת 1948 בדיוק באותו הזמן שאנחנו היינו עסוקים בהקמת מדינה היו מי שעסוקים בדברים שישנו את החיים של כולנו וכללו בתוכם את מצלמת האינסטנט הראשונה.

היום כשאנו מפיקים מגנטים לאירועים לעומת צילום פולארויד של פעם התוצאה הרבה יותר מהירה והרבה יותר מדוייקית בזכות איכות צילום מאוד גבוה ובזכות עבודה עם ציוד טכנולוגי מתקדם הרבה יותר.

מגנטים פולארויד – מה ההבדל ?

הבדל העיקרי בין המגנטים הרגילים לבין מגנטים פולארויד הוא קודם כל הגודל של המגנט, אם במגנט רגיל הגודל הסטנדרטי הוא 7.5ס"מ על 10 ס"מ במגנטים פולארויד הגודל הוא 10 ס"מ על 10 ס"מ כלומר מדובר במגנט יותר גדול.

הבדל נוסף ומאוד משמעותי הוא סוג הדף איתו עובדים והמכונה או בשפת העם המדפסת איתה מפתחים את התמונות.

כשמפיקים מגנטים רגילים אפשר לעשות את הפיתוח גם עם מדפסות יותר פשוטות ועם חומרי גלם חליפיים אבל כשמדובר במגנטים פולארויד יש צורך בעבודה אך ורק עם מדפסת מסוג פלוטר ודיו מקורי ובנוסף הדפסת התמונות על גבי דפי סטאן ללא צורך בשימוש בלמנציה.

אז אם הזמנתם מגנטים פולארויד לאירוע והוסיפו לכם למציה לא נתנו לכם מגנטים פולארויד אלא רק שינו לכם צורה, אז שלא ישנו לכם צורה שימו לב לפרטים האלו בעת הזמנת שירות של פולארויד.

מגנטים פולארויד – תולים או מדביקים

ישנם דרכים רבות להציג את המגנטים לאורחים באירוע הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות לוח מגנטי המוצב לרוב ברחבת הריקודים ועליו המגנטים וממנו כל אורחי יכול לקחת את תמונת המגנט שלו, דרך נוספת היא באמצעות לוח אטבים מעוצב עליו תולים את תמונות המגנט באמצעות אטבי כביסה קטנים וצבעוניים מה שמוסיף ומעצב יותר את רחבת הריקודים.

לחצו לחיוג מהיר