מגנטים לאירועים - החברה המובילה בישראל

050-6700600
"בשבילי מגנטים לאירועים זה לא רק להגיע לאירוע וללחוץ על כפותר ולהפיק כמה תמונות, אני כבר שם עם המצלמה אני רוצה למצוא רגעים מרגשים ומיוחדים, אני רוצה שבאמת המגנט שלי יספר סיפור, שיזכיר מה הייה באירוע, תמונה שתעורר רגשות, משהו שבאמת האורחים ירצו לשמור מהאירוע. אני מאמין שמגנטים זה לא עוד אטרקציה זה באמת צילום ויש לכל צלם מגנטים המון אחריות"
D.Kazarelovich

מגנטים לאירועים - איך זה עובד

אתם בטח שואלים את עצמכם איך עובד על העסק הזה של צילום מגנטים לאירועים ואיך זה יכול להיות שהאורחים שלכם פתאום מקבלים מגנט כבר במהלך האירוע.

זה עובד בצורה מאוד פשוטה וקלה, לאירוע שלכם מגיע צלם מגנטים ביחד עם גרפיקאי. האמת שתהליך המגנטים מתחיל כמה ימים לפני האירוע שלכם, כמה ימים לפני האירוע אנו נכין ביחד מסגרת מעוצבת. המסגרת המעוצבת של המגנט היא המסגרת שתופיע על המגנטים שיופקו במהלך האירוע. נהוג להוסיף על המסגרת את שמות בעלי האירוע והקדשת תודה לאורחים שהגיעו. 

לאחר מכן הצלם באירוע יצלם את האורחים כבר משלב קבלת הפנים ובמהלך כל האירוע. את התמונות שצילם הוא יעביר לגרפיקאי שנמצא יחד איתו באירוע, תפקידו של הגרפיקאי לעבור על כל התמונות ולבצע מסגור של התמונות במסגרת שהוכנה כמה ימים לפני האירוע ורק לאחר מכן לפתח את התמונות שצולמו.

אחרי שפיתחו את כל התמונות הן יוצבו על לוח מגנטי מהודר ברחברת הריקודים, אצלנו תוכלו לבחור בין 2 סוגים של לוחות מגנטים, הלוח המגנטי הרגיל (כלומר לוח מגנטי עליו ממש מדביקים את המגנט) או לוח אטבים שהמגנטים תלויים על אטבים קטנים שכל אחד יכול לקחת את המגנט שלו.

המגנטים יופקו במהלך כל האירוע ואתם בטח שואלים את עצמכם איך זה קורה שכבר במהלך האירוע תמונות שצולמו בתוך דקות ספורות כבר האורחים יכולים לקחת אותם ולהינות מהתמונה ?  הכל קורה בקלות בזכות פלאי הטכנולוגיה המתקדמת שיש היום שמאשרת לנו להפיק לכם מאות מגנטים בפר זמן קצר מאוד

מגנטים לאירועים - מה יש לנו להציע לכם

חבילת בסיס 549 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 4 שעות

עיצוב מסגרת למגנט

עיצוב מסגרת אישית לי בחירה מתוך מאגר קיים

דיסק תמנות

דיסק ובו כל תמונות האירוע שצולמו ינתן בסיום האירוע

חבילת מורחבת 649 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 5.5 שעות

עיצוב מסגרת למגנט

עיצוב מסגרת אישית לפי בחירה מתוך מאגר קיים

דיסק + הגדלות

דיסק ובו כל תמונות האירוע שצולמו + 6 הגדלות מגנט

חבילת פרימיום החל מ 690 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 6 שעות

עיצוב מסגרת

עיצוב מסגרת אישית לפי בחירה אישית

חבילת מתנות

חבילת מתנות הכוללת בתוכה דיסק תמונות + בלוקים מעץ מוגדלים + 10 הגדלות מגנט מעוצבות

קצת רקע על אטרקציית המגנטים איך הכל התחיל

בימנו מגנטים לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מהרבה אירועים , חתונה , חינה , בר/בת מצווה , אירועי חברה , ימי הולדת וכו’ .

אז איך בעצם כל זה עובד ?
לאירוע שלכם מגיע צלם שמסתובב בין אורחי האירוע ומצלם אותם לאחר מכן את התמונות שצילם הוא מעביר לגרפיקאי . תפקיד הגרפיקאי  הוא לעבור על התמונות שצולמו ובעצם לבצע מסגור של תמונה במסגרת שנבחרה מראש ע”י בעלי האירוע ובה כיתוב והקדשה שנבחרו. תפקידו של הגרפיקאי  הוא גם חיתוך המגנטים והצבתם על לוח מגנטי שמננו יוכלו האורחים לקחת את תמונת המגנט שלהם.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך ייתכן שהאורחים יקבלו את תמונות האירוע כבר במהלך האירוע …?!
התשובה : נפלאות הטכנולוגיה .

אנו כחברה להפקת מגנטים לאירועים ,מגיעים עם הציוד המשוכלל ביותר הקיים היום בתעשיית המגנטים לאירועים ומצוידים במעבדה ניידת לפיתוח תמונות כבר אצלכם באירוע .

איכות התמונות המפותחות במהלך האירוע היא איכות גבוהה ומהירות העבודה מפתיעה את האורחים כל פעם מחדש , רגע אחד הם רוקדים וכבר כמה רגעים לאחר מכן התמונה שלהם על לוח המגנטים.

אז מה חשוב שתדעו

מגנטים לאירועים זאת מזכרת שהאורח הוא חלק ממנה ולא כמו רוב המזכרות האחרות שנזרקות לאחר כמה ימים מיום האירוע . ברוב המקרים גם אנשים רבים מצטלמים עם חבר שלא ראו זמן רב ולכן ירצו להצטלם איתו ולשמור את התמונה . אנו מפתחים כל תמונה כמספר האנשים המופיעים בה וכך כל אחד יוכל לשמור לעצמו תמונת מגנט משלו.

בתקופה האחרונה פרחו להם הרבה חברות למגנטים לאירועים , חלקם מציעות מחיר ממש זול ומפתה וחלקם גובות מחיר יחסית גבוהה. כי הרי מבחינת הלקוח מדובר בסה”כ בצילום פשוט ותמונה על גבי מגנט . אך המצב הרבה יותר מורכב . לכן יש מספר דברים שצריך לבדוק לפני שסוגרים עם צלם מגנטים לאירועים.

נתחיל במרכיב החשוב ביותר : איכות הצילום :

צלם המגנטים שמגיע לאירוע חייב להיות בעל ידע יותר מבסיסי בצילום וזאת מכיוון שאנשים משנים את הבעות פניהם במהירות ויש לצלם אותם בפוזיציה נכונה כדי שהתמונה תהייה מרשימה והאורח ירצה לשמור אותה . ככל שצלם המגנטים שתזמינו לאירוע יהיה יותר מקצועי כך תוכלו להשתמש בתמונות האלו גם לאחר מכן ולהנות מהתמונות.

המצלמה :
כמובן שעדיף שהמצלמה תהייה כמה שיותר  משוכללת ומהירה כדי שתהייה אפשרות לצלם כמה שיותר תמונות מגנט.
אצלנו בצילום מגנטים לאירועים אנו משתמשים במצלמת רפלקס DSLR עם מיקוד גבוהה . אנו מקווים ומאמינים שהתמונות שצולמו למגנטים יוכלו לשמש גם בעתיד לפיתוח .

המדפסת :
 (מכונת הפיתוח) קיימות בשוק מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו . רובנו נוטים לחשוב שמדפסת לייזר עדיפה על מדפסת הזרקת דיו . לא במקרה של פיתוח תמונות מגנט ! .מדפסת לייזר לא מיועדת להדפסת תמונות . גם אם ניקח את מדפסת הלייזר האיכותית ביותר שקיימת היום , היא לא תגיע לאותה רמה בהדפסה של מדפסת הזרקת דיו ממוצעת . רוב חברות הפקת מגנטים לאירועים משתמשות במדפסות לייזר מהסיבה שעלות הצבע (טונר) הוא זול באופן משמעותי מעלות הצבע במדפסת הזרקת דיו . אנו משתמשים במדפסת ייחודית מסוג פלוטר של 6 צבעים , דבר זה נותן יתרון של צבעים מלאי חיים שיותר נאמנים למציאות .

הדפים :
אז אחרי שמצאונו חברת מגנטים לאירועים שאכן יש לה צלם איכותי ומשתמשת במדפסת הזרקת דיו , מגנטים לאירועים בזול צריך גם לדעת אם אלו דפים עובדים . במדפסת מסוג הזרקת דיו הדיו נספג על הנייר ככל שהנייר יותר עבה יש לדיו יותר בסיס להיספג בו וזה מה שישמור על אורך חיי המגנט לתקופה ארוכה מאוד . אנו עובדים דפי פוטו מיוחדים המתאימים לפיתוח תמונות מגנטים לאירועים . בנוסף אנו מצפים את הדפים בציפוי למינציה מיוחד וזאת כדי שתמונות המגנט ישמרו לזמן ארוך יותר מהרגיל.

אז אחרי שהבנו את החשיבות של כל המרכיבים ואם אתם באמת רוצים לתת לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת שמכבדת אותם וכמובן את עצמכם .צרו קשר ונשמח לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא כל התחייבות .