מגנטים לאירועים - החברה המובילה בישראל

050-6700600
"בשבילי מגנטים לאירועים זה לא רק להגיע לאירוע וללחוץ על כפותר ולהפיק כמה תמונות, אני כבר שם עם המצלמה אני רוצה למצוא רגעים מרגשים ומיוחדים, אני רוצה שבאמת המגנט שלי יספר סיפור, שיזכיר מה הייה באירוע, תמונה שתעורר רגשות, משהו שבאמת האורחים ירצו לשמור מהאירוע. אני מאמין שמגנטים זה לא עוד אטרקציה זה באמת צילום ויש לכל צלם מגנטים המון אחריות"
D.Kazarelovich
נגן וידאו
נגן וידאו

מגנטים לאירועים - איך זה עובד

אתם בטח שואלים את עצמכם איך עובד על העסק הזה של צילום מגנטים לאירועים ואיך זה יכול להיות שהאורחים שלכם פתאום מקבלים מגנט כבר במהלך האירוע.

זה עובד בצורה מאוד פשוטה וקלה, לאירוע שלכם מגיע צלם מגנטים ביחד עם גרפיקאי. האמת שתהליך המגנטים מתחיל כמה ימים לפני האירוע שלכם, כמה ימים לפני האירוע אנו נכין ביחד מסגרת מעוצבת. המסגרת המעוצבת של המגנט היא המסגרת שתופיע על המגנטים שיופקו במהלך האירוע. נהוג להוסיף על המסגרת את שמות בעלי האירוע והקדשת תודה לאורחים שהגיעו. 

לאחר מכן הצלם באירוע יצלם את האורחים כבר משלב קבלת הפנים ובמהלך כל האירוע. את התמונות שצילם הוא יעביר לגרפיקאי שנמצא יחד איתו באירוע, תפקידו של הגרפיקאי לעבור על כל התמונות ולבצע מסגור של התמונות במסגרת שהוכנה כמה ימים לפני האירוע ורק לאחר מכן לפתח את התמונות שצולמו.

אחרי שפיתחו את כל התמונות הן יוצבו על לוח מגנטי מהודר ברחברת הריקודים, אצלנו תוכלו לבחור בין 2 סוגים של לוחות מגנטים, הלוח המגנטי הרגיל (כלומר לוח מגנטי עליו ממש מדביקים את המגנט) או לוח אטבים שהמגנטים תלויים על אטבים קטנים שכל אחד יכול לקחת את המגנט שלו.

המגנטים יופקו במהלך כל האירוע ואתם בטח שואלים את עצמכם איך זה קורה שכבר במהלך האירוע תמונות שצולמו בתוך דקות ספורות כבר האורחים יכולים לקחת אותם ולהינות מהתמונה ?  הכל קורה בקלות בזכות פלאי הטכנולוגיה המתקדמת שיש היום שמאשרת לנו להפיק לכם מאות מגנטים בפר זמן קצר מאוד

מגנטים לאירועים - מה יש לנו להציע לכם

חבילת בסיס 549 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 4 שעות

עיצוב מסגרת למגנט

עיצוב מסגרת אישית לי בחירה מתוך מאגר קיים

דיסק תמנות

דיסק ובו כל תמונות האירוע שצולמו ינתן בסיום האירוע

חבילת מורחבת 649 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 5.5 שעות

עיצוב מסגרת למגנט

עיצוב מסגרת אישית לפי בחירה מתוך מאגר קיים

דיסק + הגדלות

דיסק ובו כל תמונות האירוע שצולמו + 6 הגדלות מגנט

חבילת פרימיום החל מ 690 ש"ח
מגנטים ללא הגבלה

עד 6 שעות

עיצוב מסגרת

עיצוב מסגרת אישית לפי בחירה אישית

חבילת מתנות

חבילת מתנות הכוללת בתוכה דיסק תמונות + בלוקים מעץ מוגדלים + 10 הגדלות מגנט מעוצבות

מגנטים לאירועים שאלות ותשובות

לכל צלם מגנטים יש מחיר משלו, יכול להיות צלם מגנטים שגובה מחיר של כמה מאות שקלים בודדים ויש צלמי מגנטים שגובים מחירים גבוהים במיוחד, הדבר הזה קורה כי לכל צלם מגנטים מחיר משלו ואין מחירון קבוע ומסודר, אבל יש מחירים שיכולים לתת לכם הערכת סדר גודל, המחיר שלנו הוא החל מ 549 ש"ח לאירוע קטן של עד 100 משתתפים ומגיע למחירים אחרים בהתאם לכמות המוזמנים, שעות האירוע וגורמים נוספים.

אבל המחיר הוא 549 ש"ח לחבילה בסיסית של מגנטים ללא הגבלה ומגיע בממוצע ל 799 ש"ח לאירועים גדולים עם מעל 350 משתתפים.

בגדול נהוג לתת חבילות של מינימום 3 שעות עבודה, מתחת לזה צלם מגנטים לא באמת יכול להפיק את המגנטים בכמות שתספק את האורחים שלכם, יש מקרים בהם מדובר על אירועים יותר קצרים ואז אפשר בהחלט להזמין את צלם המגנטים לפחות זמן. אבל זמני העבודה נקבעים לפי הדרישה של הלקוח, וגם המחיר נקבע בהתאם.

אחת השאלות שעולה תמיד, היא איך ניתן לדעת אם מדובר על מגנט איכותי, כמובן שזאת שאלה שרק הזמן יכול לענות עליה (או גם צלם המגנטים שהזמנתם לאירוע) אבל בכדי לדעת אם באמת המגנט איכותי, אתם יכולים פשוט לבדוק אם אתם מקבלים סוג של אחריות על המגנט, אצלנו בסיום כל אירוע אתם מקבלים תעודת אחריות בכתב על המגנט, מה שאף חברת מגנטים לאירועים אחרת בישראל עוד לא נותנת לכם.

בכדי באמת לדעת אם המגנטים שתקבלו יהיו איכותים, בקשו מצלם המגנטים להגיד לכם עם איזה סוג מדפסת הוא עובד, רק צלם מגנטים שעובד עם מדפסת טרמית יוכל לתת לכם מגנטים איכותיים שיהיו עמידים לזמן רב.

אם הציעו לכם מגנטים שכוללים ציפוי למנציה פשוט מאוד התרחקו ממי שהציע לכם את זה ! 

ברגע שצלם מגנטים עובד עם ציפוי למניציה הסיבה לכך היא ברורה ופשוטה, חומרי הגלם איתם הוא עובד לא מקוריים ואיכותיים ולכן יש צורך בציפוי למניציה בכדי לכסות על האיכות הירודה של חומרי הגלם ובכדי שלמרות שהאיכות ירודה ציפוי הלמניציה יעזור למגנט לשרוד עוד כמה ימים בודדים.

היום קיימת שיטת פיתוח תמונות מתקדמת הרבה יותר, מדובר על פיתוח תמונות באמצעות מדפסת טרמית מה שיכול לתת שרידות למגנט של יותר מ – 10 שנים ! כן, אתם קוראים נכון, 10 שנים עמידות של המגנט בכל תנאי קיצוני ככל שיהיה.

בעבר, חבילות המגנטים היו נמכרות לפי כמות, היו חבילות של כמות מוגבלת במגנטים, כלומר לאירוע של 350 אנשים נהוג היה לבחור בחבילה שכוללת בתוכה 300 מגנטים, או חבילות יותר גדולות של 400 מגנטים וכמובן לפי התקציב והבקשה של כל אחד.

אחרי תקופה, התחילו לראות כי יש ביקוש גדול מאוד לאטרקציית מגנטים לאירועים וכמעט בכל אירוע רואים את צלם המגנטים מסתובב בין האורחים.

מכיוון והאורחים באמת אוהבים את אטרקציית המגנטים, וחבילות של 400 מגנטים לא מספקות אותם, התחילו למכור חבילות של צילום מגנטים ללא הגבלת כמות.

היום יש הרבה צלמי מגנטים שמוכרים "מגנטים ללא הגבלה" אבל אז אתם לא באמת רואים את צלם המגנטים משקיע אקסטרה מאמצים בכדי להוציא כמה שיותר מגנטים, אצלנו אנו מתחייבים לכם מגנטים ללא הגבלה הם באמת ללא הגבלה ועוד לא ראיתם כאלו כמויות מגנטים כמו שאנחנו מוציאים, מתחייבים לכם לשפע של מגנטים איכותיים ומרהיבים.

קצת רקע על אטרקציית המגנטים איך הכל התחיל

בימנו מגנטים לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מהרבה אירועים , חתונה , חינה , בר/בת מצווה , אירועי חברה , ימי הולדת וכו' .

אז איך בעצם כל זה עובד ?
לאירוע שלכם מגיע צלם שמסתובב בין אורחי האירוע ומצלם אותם לאחר מכן את התמונות שצילם הוא מעביר לגרפיקאי . תפקיד הגרפיקאי  הוא לעבור על התמונות שצולמו ובעצם לבצע מסגור של תמונה במסגרת שנבחרה מראש ע"י בעלי האירוע ובה כיתוב והקדשה שנבחרו. תפקידו של הגרפיקאי  הוא גם חיתוך המגנטים והצבתם על לוח מגנטי שמננו יוכלו האורחים לקחת את תמונת המגנט שלהם.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך ייתכן שהאורחים יקבלו את תמונות האירוע כבר במהלך האירוע …?!
התשובה : נפלאות הטכנולוגיה .

אנו כחברה להפקת מגנטים לאירועים ,מגיעים עם הציוד המשוכלל ביותר הקיים היום בתעשיית המגנטים לאירועים ומצוידים במעבדה ניידת לפיתוח תמונות כבר אצלכם באירוע .

איכות התמונות המפותחות במהלך האירוע היא איכות גבוהה ומהירות העבודה מפתיעה את האורחים כל פעם מחדש , רגע אחד הם רוקדים וכבר כמה רגעים לאחר מכן התמונה שלהם על לוח המגנטים.

אז מה חשוב שתדעו

מגנטים לאירועים זאת מזכרת שהאורח הוא חלק ממנה ולא כמו רוב המזכרות האחרות שנזרקות לאחר כמה ימים מיום האירוע . ברוב המקרים גם אנשים רבים מצטלמים עם חבר שלא ראו זמן רב ולכן ירצו להצטלם איתו ולשמור את התמונה . אנו מפתחים כל תמונה כמספר האנשים המופיעים בה וכך כל אחד יוכל לשמור לעצמו תמונת מגנט משלו.

בתקופה האחרונה פרחו להם הרבה חברות למגנטים לאירועים , חלקם מציעות מחיר ממש זול ומפתה וחלקם גובות מחיר יחסית גבוהה. כי הרי מבחינת הלקוח מדובר בסה"כ בצילום פשוט ותמונה על גבי מגנט . אך המצב הרבה יותר מורכב . לכן יש מספר דברים שצריך לבדוק לפני שסוגרים עם צלם מגנטים לאירועים.

נתחיל במרכיב החשוב ביותר : איכות הצילום :

צלם המגנטים שמגיע לאירוע חייב להיות בעל ידע יותר מבסיסי בצילום וזאת מכיוון שאנשים משנים את הבעות פניהם במהירות ויש לצלם אותם בפוזיציה נכונה כדי שהתמונה תהייה מרשימה והאורח ירצה לשמור אותה . ככל שצלם המגנטים שתזמינו לאירוע יהיה יותר מקצועי כך תוכלו להשתמש בתמונות האלו גם לאחר מכן ולהנות מהתמונות.

המצלמה :
כמובן שעדיף שהמצלמה תהייה כמה שיותר  משוכללת ומהירה כדי שתהייה אפשרות לצלם כמה שיותר תמונות מגנט.
אצלנו בצילום מגנטים לאירועים אנו משתמשים במצלמת רפלקס DSLR עם מיקוד גבוהה . אנו מקווים ומאמינים שהתמונות שצולמו למגנטים יוכלו לשמש גם בעתיד לפיתוח .

המדפסת :
 (מכונת הפיתוח) קיימות בשוק מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו . רובנו נוטים לחשוב שמדפסת לייזר עדיפה על מדפסת הזרקת דיו . לא במקרה של פיתוח תמונות מגנט ! .מדפסת לייזר לא מיועדת להדפסת תמונות . גם אם ניקח את מדפסת הלייזר האיכותית ביותר שקיימת היום , היא לא תגיע לאותה רמה בהדפסה של מדפסת הזרקת דיו ממוצעת . רוב חברות הפקת מגנטים לאירועים משתמשות במדפסות לייזר מהסיבה שעלות הצבע (טונר) הוא זול באופן משמעותי מעלות הצבע במדפסת הזרקת דיו . אנו משתמשים במדפסת ייחודית מסוג פלוטר של 6 צבעים , דבר זה נותן יתרון של צבעים מלאי חיים שיותר נאמנים למציאות .

הדפים :
אז אחרי שמצאונו חברת מגנטים לאירועים שאכן יש לה צלם איכותי ומשתמשת במדפסת הזרקת דיו , מגנטים לאירועים בזול צריך גם לדעת אם אלו דפים עובדים . במדפסת מסוג הזרקת דיו הדיו נספג על הנייר ככל שהנייר יותר עבה יש לדיו יותר בסיס להיספג בו וזה מה שישמור על אורך חיי המגנט לתקופה ארוכה מאוד . אנו עובדים דפי פוטו מיוחדים המתאימים לפיתוח תמונות מגנטים לאירועים . בנוסף אנו מצפים את הדפים בציפוי למינציה מיוחד וזאת כדי שתמונות המגנט ישמרו לזמן ארוך יותר מהרגיל.

אז אחרי שהבנו את החשיבות של כל המרכיבים ואם אתם באמת רוצים לתת לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת שמכבדת אותם וכמובן את עצמכם .צרו קשר ונשמח לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא כל התחייבות .

לקוחות ממליצים

הנה רק חלק קטן מהלקוחות המרוצים שלנו, רוצים גם אתם לקבל את הטוב ביותר לאירוע שלכם, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט לחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. 

"מודי היקר תודה רבה לך, על הסבלנות, האיכות של התמונות ועל החיוך שלא נמחק לעולם, בהחלט נבחר בך גם לאירועים הבאים שלנו, אתה כבר הופך להיות חלק מהמשפחה"
ברכה אייהנו
חתונה 18/10
"איזה כיף להסתכל על הדיסק עם התמונות, לא להאמין שאתה היית הצלם של המגנטים שלנו, תהיה בטוח מודי היקר שבהחלט הרבה תמונות שאתה צילםת יכנסו לאלבום שלנו"
אירנה פטרוצקי
חתונה 29/11
"יואווו איז תמונות נדירות, כל הבנות בכיתה שלי עפו על המגנטים שלך, שמע היית נדיר, בהתחלה חשבתי שאתה קצת "מבוגר" כזה, אבל אתה ממש סבבה זורם וכיפי"
אלונה
בת מצוה 15/1
"מודי היקר, אחרי חיפוש של צלם מגנטים לאירועים חשבנו שמחיר זול יביא איתו איכות ירודה, אבל הופתענו לגלות שבישביל איכות מעולה כמו שלך לא צריך לשלם הרבה, תודה על הכל אתה מקסים"
יאנה בלוני
בת מצווה 14/11
מגנטים לאירועים - למה דווקא אנחנו

שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות החברה שתספק לכם מגנטים באירוע, הנה כמה סיבות שיעזרו לכם את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר. 

קודם כל אנחנו חברת מגנטים לאירועים הזולה ביותר בישראל, רק אצלנו תוכלו למצוא חבילות של מגנטים לאירועים ללא הגבלת כמות החל מ 439 ש"ח בלבד, המחירים המשתלמים ביותר.

לא מתפשרים בשום אופן על איכות חומרי הגלם איתם אנו עבודים, אנו כלכ ך בטוחים באיכות חומרי הגלם שלנו שבסיום כל אירוע תקבלו מאיתנו תעודת אחריות בכתב על המגנט.

בושנה מחברות אחרות אנו שמים דגש רב על איכות הצילום ומעניקים לכם צילום מקצועי באמצעות מצלמת FULL FRAME של מותג הצילום המוביל בעולם מבית CANON יפן, ועדשות צילום מתקדמות במיוחד, שאתם בוחרים אצלנו צילום מגנטים אתם לא רק מקבלים מישהו שמגיע ו"לוחץ על כפתור" אתם מקבלים צלם ברמה הגבוה ביותר.

אחרי מאות אירועים מוצלחים צברנו גם מאות לקוחות מרוצים, אנו יודעים שאנשי המכירות הטובים ביותר הם לקוחות מרוצים, לכן, במקום להשכיר את שיורתיו של איש מכירות, אנחנו פשוט יוצרים עוד לקוחות מרוצים.

לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אצלנו תמצאו שירות של צילום מגנטים לכל סוגי האירועים, מגנטים לאירוע חינה, מגנטים לחתונה, מגנטים לבר או בת מצווה והכל במחיר הזול והמשתלם ביותר עם איכות המגנטים הכי טובה שניתן להשיג.

לא משנה מתי האירוע שלכם מתקיים, אצלנו תוכלו לקבל שירות בזמינות מיידית בזכות עבודה עם מספר צוותים שעובדים במקביל, תוכלו להזמין שירות של צילום מגנטים מהיום למחר. (או במקרים קיצוניים, מהיום להיום)

אם אתם מחפשים עיצוב אישי של המסגרת למגנט, רק אצלנו תוכלו לבחור מתוך מאגר של מסגרות למגנטים או שתוכלו לבחור מסגרת בעיצוב אישי משלכם לפי בחירה.

מגנטים לאירועים באופקים
לחצו לחיוג מהיר