מגנטים לחתונה בחיפה

מגנטים לחתונה בחיפה עושים אם המומחים המובילים להפקת מגנטים לכל סוגי האירועים. אם החתונה שלכם חשובה לכם ואתם בטח מתכננים אותה כבר המון זמן, אתם לא רוצים שהכל ייהרס ולא יהיה מושלם בגלל שחיפשתם צלם מגנטים שהוא לא מספיק מקצועי ומיומן לצילום חתונות. בשביל זה אנחנו כאן! בשביל לתת לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל שהחתונה שלכם תהיה מושלמת ! 

אז אם גם אתם רוצים שאת החתונה שלכם לש ישכחו בקרוב, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא דבר קטן ופשוט לחייג אלינו כבר עכשיו ולשריין את תאריך החתונה שלכם ואחנו כבר נדאג לעשות לכם קרנבל של צבעים ותמונות מיוחדות לחתונה שיזכרו אותה עוד הרבה אחרי. 

מגנטים לחתונה בחיפה_640x426
צלם מגנטים לחתונה_640x426

מגנטים לחתונה בזול ובאיכות

כמו שכבר הבנתם, אצלנו לא רק תקבלו את המגנטים האיכותיים והטובים ביותר, לכל אירוע אתם גם מקבלים את המחיר המשתלם ביותר. 

יש לנו חבילות צילום מגנטים לחתונה עם מחיר משתלם במיוחד שאתם חייבים לבדוק אותו ולהשוות! 

חבילות המגנטים שלנו לחתונה כוללות צילום והפקת מגנטים ללא הגבלה ובהמון אהבה + תקבלו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע כבר אחרי האירוע על דיסק און קיי שיהיה לכם לתמיד, בנוסף אנו נעלה את כל התמונות לתיקייה משותפת שבה תוכלו לגשת לתמונות שצולמו גם מהנייד האישי שלכם ולשתף את התמונות ברשתות חברתיות.

מגנטים לחתונה בחיפה - איך אנחנו יותר זולים

אתם החלטתם שאתם רוצים להוסיף צילום מגנטים לאירועים בחיפה ואתם בטח שואלים את עצמכם איך אנחנו יותר זולים? אז הנה כל התשובות שיסבירו לכם איך אנחנו יכולים להיות יותר זולים ועדיין להביא לכם את המגנטים האיכותיים שלנו, הצילום המקצועי והכל יהיה יותר זול מכל האחרים. 

אנחנו יותר קרובים: אחד הדברים שמשפיעים על המחיר של צילום מגנטים לאירועים הוא המרחק של הצלם מהאירוע. כלומר אם אתם מחפשים צלם מגנטים לחתונה בחיפה כדאי להזמין צלם מגנטים לאירועים בחיפה כי ככה הוא לא לוקח בחשבון את עלויות וזמני הנסיעה שהם חלק מאוד מכריע בעלויות שלוקחים בחשבון כי זה מה שמרכיב את הצעת המחיר שאותה אתם מקבלים מכל צלם מגנטים לאירועים. 

מגנטים לחתונה בזול_640x426

איך עושים מגנטים לאירועים

למה בכלל חשוב שתעו איך עושים מגנטים? הרי יש שני סוגים של אנשים שבודקים דברים לפני שהם קונים, אני אשווה את זה לרגע לרכב. יש אלו שנכנסים מניעים האוטו נוסע ולא מעניין אותם מעבר לזה, יש אתו שרוצים לדעת על הרכב שהם קונים הרבה דברים, כמו למשל האם הוא חשמלי, היברידי, מה צריכת הדלק של הרכב, עד כמה הרכב הוא בטיחותי ועוד. אז אותו הדבר גם שמדובר על צילום מגנטים לאירועים יש את אלו שפשוט רוצים שיהיה להם מגנטים באירוע וכל מה שמעניין אותם הוא להשיג את המחיר הכי זול שהם יכולים לצילום מגנטים ומולם את אלו שבאמת חשוב להם לקבל שירות טוב, לקבל צילום איכותי ומקצועי, לקבל מגנטים שיהיו עמידים ואיכותיים לאורך שנים רבות. 

שלב ראשון: לפני האירוע מכינים מסגרת מעוצבת – כמה ימים לפני האירוע אנו נכין לכם את הגרפיקה של מסגרת מעוצבת למגנטים שכוללת בתוכה הקדשה אישית שלכם ועיצוב מיוחד שיהיה לכל המגנטים שיופקו במהלך האירוע. 

שלב שני: מגיעים לאירוע לפני כולם – כאן אנו כבר נגיע לאירוע שלכם עוד לפני שכולם מגיעים ככה שראשון האורחים כבר יוכל להצטלם ולקבל מגנט מיוחד מהאירוע שלכם. 

שלב שלישי: מפיקים את המגנטים ומשכפלים תמונות – כל תמונה שצולמה תפותח מספר פעמים בהתאם לכמות האנשים שנמצאים בתמונה ככה שכל אורח שמגיע לאירוע שלכם יוכל לקבל מגנט למזכרת שאותה הוא ישמור לעוד שנים רבות.

שלב רביעי: לוח מגנטים מרהיב ברחבת הריקודים – לאחר שכל המגנטים מוכנים יוצב לוח מגנטים מרהיב ומפואר ברחבת הריקודים ממנו כל אחד יכול לקחת את המגנט שלו למזכרת ולהנות ממנו. 

לחצו לחיוג מהיר