מגנטים לאירועים בחיפה

מגנטים לאירועים בחיפה במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד. חבילות צילום מגנטים הכי איכותי שיש. 

  • מגנטים טרמיים
  • צילום מקצועי
  • מחירים הוגנים במיוחד
  • מגנטים פולארויד 
  • אחריות על המגנטים 
  • ניסיון של שנים בתחום המגנטים.
מגנטים לאירועים בחיפה
צלם מגנטים בחיפה

אם אתם מחפשים צלם מגנטים בחיפה רוצים לקבל את הטוב ביותר, הגעתם למקום הנכון ! אצלנו תקבלו שירות של צילום מגנטים ברמה הכי גבוה שיש! 

ניסיון של שנים : לכל אירוע אנחנו מגיעים אחרי שכבר יש לנו ניסיון של שנים בתחום צילום מגנטים. הניסיון שלנו הוא זה שעוזר לנו להתמודד עם הדינמיקה של כל זוג אירוע שרק תרצו לחגוג. אם אתם חוגגים אירוע קטן ועוד לא סגרתם מול צלם אירועים, זה הזמן לחייג אלינו ! אנו מספקים שירות של צילום אירועים קטנים כולל הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות. כל מה שאתם צריכים נמצא אצלנו תחת קורת גג אחת שאתם יכולים לקבל אצלנו במחירים ללא תחרות. 

מחירים הוגנים במיוחד : בזמן שיש המון מחירים גבוהים מאוד לצילום מגנטים. אצלנו המחירים כל כך זולים שאתם לא תאמינו שבאמת אפשר לתת מחיר כזה הוגן ומשתלם. אז חייגו כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר.

המגנט המושלם מתחיל בחומרי גלם איכותיים

בשביל להפיק מגנטים לאירועים יש שני מרכיבים עיקריים שאלו יוצרים את המגנט, החלק הראשון הוא הצילום והחלק השני הוא הדפסה.

הדפסה עם חומרי גלם איכותיים משפיעה באופן ישיר לא רק על העמידות של המגנט לאורך זמן, אלא היא גם משפיעה על איך יראה המגנט והאם תהיה תמונה יפה של המגנט ולא תמונה שראית באיכות הדפסה ירודה. היום גם שיש מדפסות טרמיות כמעט לכל צלם מגנטיםאבל בתוך אותן מדפסות טרמיות יש גם רמה של רזולוצית הדפסה. זה משפיע באופן ישיר גם כל המחיר שאתם משלמים. אצלנו כל המגנטים הם הכי איכותיים שיש עם מדפסת טרמית וגם דפי פוטו איכותיים מאוד. 

איך עושים מגנטים לאירועים בחיפה

תהליך הפקת מגנטים לאירועים בצפון הוא תהליך פשוט מאוד. כדאי מאוד להכיר את התהליך בשביל שתוכלו לדעת איך לבחור בצורה הטובה ביותר מי יהיה צלם מגנטים באירוע שאתם חוגגים. 

לפני האירוע : התהליך של הפקת מגנטים מתחיל כמה ימים לפני האירוע. כאן אנו יחד איתכם בוחרים את המסגרת של המגנטים. על המסגרת יהיה עיצוב מיוחד שמתאים לסגנון האישי שלכם ואפילו מביא ליידי ביטוי את האופי שלכם. החשיבות של בחירת מסגרת למגנט לפני האירוע היא גדולה מאוד, אתם בטח לא רוצים למצוא את עצמכם ביום האירוע מתחילים להתעסק בבחירת מסגרת, במיוחד שיש לכם כל כך הרבה דברים חשובים שאתם צריכים להתעסק בהם, הדברים האלו יכולים להיות כאלו שמוסיפים לחץ, בטוח שהפקת חתונה וכל אירוע אחר בחיפה הם דברים שיש להם מספיק לחץ, אז למה אתם צריכים גם את הלחץ של בחירת מסגרת ביום האירוע.

מגיעים לאירוע ומתחילים לצלם : אחרי שיש מסגרת שבחרתם אותה למגנט, זה הזמן שלכם להתחיל ולהצטלם. לאירוע שלכם יגיע צלם מגנטים ביחד איתו מגיע מי שעוזר לו להפיק את המגנטים.  התפקיד של הצלם הוא כמובן לצלם את האורחים במהלך כל האירוע התפקיד של העוזר הוא לקבל את התמונות שצולמו, להעביר כל תמונה לתוך תוכנה שממסגרת את התמונות ולאחר מכן לשלוח להדפסה את המגנטים.

מדפיסים וממגנטים : אחרי שכל התמונות שוכפלו שכל תמונה עם מספר אנשים משכפלים אותה למספר מגנטים לפי כמות אנשים בתמונה. כלומר, אם יש תמונה עם 4 אנשים בתוך התמונה עושים 4 עותקים של מגנטים שכל אחד יוכל להינות ולשמור לעצמו את המגנט למזכרת. את התמונות שיצאו מדביקים על דף מגנטי דביק ומיוחד ואז חותכים את זה למגנטים.

המגנטים על לוח מרהיב ברחבת הריקודים : אחרי שכל המגנטים מוכנים הם יוצבו על לוח מרהיב ברחבת הריקודים שממנו כל אורח יכול לקחת את המגנט שלו למזכרת.

לחצו לחיוג מהיר