מגנטים לאירועים בכרמיאל

מגנטים לאירועים בכרמיאל עודים רק עם חברת המגנטים המובילה והוותיקה ביותר בישראל.

אנו מפיקים מגנטים לאירועים בצפון כבר משנת 2008 ולכל אירוע מביאים איתנו בארסנל ניסיון של שנים, צילום מקצועי והכי חשוב מאות המלצות של לקוחות מרוצים שבוחרים בנו בכל פעם מחדש.

תהליך הפקת מגנטים הוא מורכב ודורש מקצועיות ואסור להתפשר על הטוב ביותר לאירוע שלכם אם אתם רוצים שיהיה לכם אירוע מושלם.

מגנטים לאירועים בכרמיאל
מגנטים לאירועים בעכו

אם האירוע שלכם חשוב לכם, אל תתפשרו על הטוב ביותר. תנו לנו להביא לכם את צילום המגנטים האיכותי והמקצועי ביותר שאתם יכולים לבק. 

אצלנו תמצאו המון חבילות לצילום מגנטים במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד שאתם חייבים לראות את המבצעים שלנו.

מגנטים לאירועים – איך קורה הקסם?

למה זה חשוב שתדעו איך מפיקים מגנטים אפילו אם אתם לא רוצים להיות צלמי מגנטים? הסיבה לכך היא שברגע שתדעו איך מפיקים מגנטים, אתם גם תבינו את תפקידו החשוב של צלם המגנטים באירוע שלכם ותבינו למה יש הבדלי מחירים בין צלמי מגנטים. אחרי זה יהיה לכם יותר ברור העניין ואתם תרצו שיהיה צלם מגנטים באירוע שלכם שיתעד את האירוע בצורה הטובה ביותר.

מכינים את המסגרת של המגנט : כמה ימים לפני האירוע, אחרי שסוגרים מול צלם מגנטים, מה שקורה הוא ששולחים לכם כמה מסגרות מגנט מעוצבות לבחירה. אחרי שבחרתם מסגרת בסיסית שולחים לכם מסםר סקיצות שאתם יכולים לבחור מתוך זה את המסגרת שאתם רוצים למגנט.

מה חשוב שיהיה במסגרת של המגנט, אם אתם רוצים לעשות מסגרת מגנט ממש מיוחדת, ההמלצה היא לעשות מסגרת מגנט שהיא בהתאם להזמנה שלכם לאירוע. נניח ויש לכם קונספט ואפילו עיצבתם לוגו מיוחד לאירוע החתונה שלכם עם האותיות של בני הזוג, אפשר בהחלט לעשות מסגרת למגנט שכוללת בתוכה את האלמנטים האלו.

מתחילים לצלם : לאירוע שלכם, עוד לפני שהו אמתחיל יגיעו שני אנשי צוות, האחד תפקידו לצלם את האירועים (הוא צלם המגנטים) ויחד איתו יגיע איש צוות נוסף שהתפקיד שלו הוא להיות הגרפיקאי, הוא זה שדואג שעל כל תמונה באירוע שלכם יהיה מסגרת שאותה בחרתם כמה ימים קודם, הגרפיקאי גם דואג לשכפל כל תמונה כמספר המצולמים בתמונה. 

אחרי שיש מסגרת לכל תמונה והיא משוכפלת בהתאם למספר המצולמים, מה שנשאר לעשות הוא פשוט להדפיס את המגנטים. אחרי שהגרפיקאי הדפיס את המגנטים מגיע השלב הבא והוא הכנת המגנטים.

מכינים את המגנטים : התמונות שצלומו, שוכפלו ועברו תהליך של מסגור למגנט מודבקות על דף מגנטי דביק ומיוחד. את הדף המגנטי שעליו הודבקו התמונות שהודפסו חותכים למגנטים שאתם רגילים לראות.

נהנים מהמגנטים : אחרי שכל המגנטים מציבים אותם על לוח מגנטי דביק ברחבת הריקודים וככה כל אורח יכול לקחת את המגנט שלו למזכרת ולהנות ממגנטים מיוחדים באירוע שלכם.

עכשיו, שאתם יודעים איך מפיקים מגנטים לאירועים בכרמיאל, מה שנשאר הוא לדעת איך לבחור נכון את צלם המגנטים לאירוע שלכם לפי שלושה דגשים חשובים ביותר והם : הניסיון, איכות המגנטים, הצילום.

הניסיון של צלם המגנטים

כמו בכל תחום, גם שמדובר על צילום מגנטים הניסיון הוא דבר חשוב מאוד. 

צלם מגנטים מנוסה הוא המפתח להצלחת האירוע שלכם. ככל שצלם מגנטים יותר מנוסה ומקצועי ככה הוא יכול לספק לכם שירות יותר טוב באירוע שלכם. הוא מכיר את הדינמיקה של כל אירוע, יודע איך להתנהג עם האורחים והוא יכול לתמרן בין הצילום לבית השירות שהוא צריך לתת לכם וגם הכי חשוב הניסיון עוזר לו להיות יותר יצרתי בכל תמונה שהוא מצלם.

אם תבחרו צלם מגנטים שהוא רק בתחילת הדרך, יכול להיות שהוא ממש מעולה, אבל יחד עם זאת אתם יכולים גם לקחת סיכון, האם אתם מוכנים לסכן את האירוע שלכם בשביל לחסוך עוד 50-100 שקל במחיר? כל אחד וההחלטה שלוו. מחיר זה חשוב אבל זה לא מה שצריך להנחות אתכם בבחירת צלם מגנטים.

צלם מגנטים בכרמיאל
מגנטים לאירועים בצפון

איכות חומרי הגלם והצילום

איכות חומרי הגלם היא חשובה מאוד. 

זה מה שקובע אם המגנטים שלכם מהאירוע יהרסו אחרי יומיים מהאירוע או שהאורחים שלכם וגם אתם תוכלו להנות מתמונות המגנט האלו לעוד הרבה מאוד. שתסתכלו על המגנטים על המקרר שלכם תראו תמונה איכותית ומגנט שלא מתקלף.

הצילום : אם פעם צלם מגנטים היה רק אטרקציה, היום הרבה מאוד אנשים שחוגגים אירוע ומזמינים צלם מגנטים, הם מצפים ממנו שיהיה גם הצלם של האירוע. וגם בונים על התמונות שהצלם מצלם בשביל שיהיה להם לאלבום תמונות למזכרת מהאירוע. לכן, חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים צילום מקצועי אם אתם רוצים להנות מהערך המוסף שיש לצילום מגנטים באירוע שאתם חוגגים בכרמיאל.

לחצו לחיוג מהיר