מחפשים שירות של צילום מגנטים לאירועים באשקלון ורוצים לקבל את המחיר הטוב והמשתלם ביותר מבלי להתפשר על האיכות, השירות והצילום המקצועי? הגעתם למקום הנכון!

למה דווקא אנחנו ?

שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו להיות החברה שתצלם מגנטים באירוע שאתם חוגגים? אחרי הכל קיימים לא מעט צלמי מגנטים לאירועים בדרום, כולם מבטיחים לכם שהם הטובים ביותר והם יתנו לכן את כל מה שהאירוע שלכם צריך, אז בואו לקבל את הסיבות שיעזרו לכם להבין במה אנחנו עדיפים.

מחיר הוגן ומשתלם לכל כיס

אנו מציעים לכם מגוון גדול מאוד של חבילות צילום מגנטים לאירועים החל מ 399 ש"ח בלבד לחבילת מגנטים ללא הגבלת כמות.
אנחנו החברה הזולה ביותר בישראל להפקת מגנטים. אנו מצליחים להיות יותר זולים מהמתחרים מכמה סיבות, הסיבה הראשונה היא שאנו קונים את חומרי הגלם שלנו ישירות מהיבואנים המובילים בישראל בתחום מגנטים. בזכות קנייה ישירה מהיבואן ללא פערי תיווך קמונעאי אנו חוסכים מאות שקלים משמע החיסכון שלנו הוא הרווח הישיר שלכם.

ניסיון של שנים

בעוד שקיימות המון חברות מגנטים לאירועים חדשות, אנו נמצאים בתחום כבר למעלה מ 14 שנים! מה שאומר שלכל אירוע אנו מביאים איתנו ניסיון מוכח בתחום, יכולים להתמודד עם כל אירוע הקטן ביותר ועד הגדול ביותר. אין לנו מגבלה של צילום או אנשי צוות מקצועיים שיחד מרכיבים את חברת צילום מגנטים המובילה בישראל.

צילום מקצועי

בשונה מצלמי מגנטים לאירועים שרואים את עצמם בתור אטרקציה, אנו יודעים שאנו הדבר המרכזי באירוע. להיות צלם באירוע זאת משימה ושליחות, לא משנה אם מדובר על צלם של החתונה או צלם מגנטים. כל צלם יש לו תפקיד לתעד רגעים שמחים ומיוחדים, לדעת לתפעל ולזהות את הרגעים המיוחדים ולתעד אותם.
לעבור על רשימה של האנשים החשובים לבעלי האירוע, בין אם מדובר על צילום חתונה או אירוע קטן אחר אנו שם בכדי להביא לכם את התמונות החשובות ולהעניק לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת.

אחריות על המגנט

אנחנו כל כך בטוחים בחומרי הגלם שאיתם אנו עבודים שאנו מעניקים לכם תעודת אחריות בכתב על המגנטים שלנו! קבלו מאיתנו את המגנטים האיכותיים ביותר ללא פשרות. אנו עובדים עם חומרי גלם איכותיים ברמה הגבוה ביותר, הדפסת מגנטים באמצעות פלוטר בעל 6 ראשים עם טכנולוגיית הדפסת התמונות המתקדמת ביותר בעולם, דפי פוטו איכותיים מסוג לוסטר ודיו מקורי ואיכותי בלבד! מה שאומר שהאורחים שלכם יקבלו מזכרת ראויה ומכובדת מהאירוע שלכם.

מאות לקוחות ממליצים

אחרי למעלה מעשור שאנו עוסקים בתחום צילום מגנטים לאירועים באשקלון אנו גם צברנו לא מעט המלצות של לקוחות.
אנו נשמח להפנות אתכם לאותם לקוחות ממליצים שלנו ללא היסוס ונקווה שגם אתם תהפכו להיות מאותם לקוחות ממליצים עלינו בעתיד.
אנשי המכירות הטובים ביותר הם לקוחות ממליצים- זה מה שאנו מאמינים בו ועושים הכל לצבור את אנשי המכירות הטובים ביותר כבר שנים.

מגנטים לאירועים באשקלון – איך זה קורה

הפקת מגנטים לאירועים באשקלון היא לא קסם, מדובר על תהליך שכולל בתוכו מספר שלבים, תתפלאו לגלות שאפילו יש כמה דברים שקורים עוד לפני האירוע.

שלב ראשון

הכנת המסגרת למגנט, על כל מגנט יש מסגרת עם כיתוב והקדשה אישית, כמה ימים לפני האירוע אנו נכין לכם מסגרת אישית ונשלח לכם אותה לאישור.
במסגרת יופיעו שמות בעלי האירוע ותאריך ועוד כמה עיצובים מיוחדים, כל המגנטים יהיו עם אותה הקדשה כול אורח שיקבל מגנט ידע בדיוק הכין הוא קיבל את המגנט המיוחד הזה.
אתם המסגרת למנט ניתן להכין באופן אישי בדרך כלל בהתאמה לעיצוב של ההזמנה לאירוע, או לבחור מתוך מאגר שיש לנו של למעלה מ 2000 מסגרות מגנטים מיוחדות.

שלב שני

מגיעים לאירוע, בשלב זה מגיע צוות לאירוע שלכם שכולל בתוכו צלם מגנטים מאזור אשקלון ואיתו עורך, תפקידו של הצלם לצלם את האורחים ותפקידו של העורך הוא לערוך את התמונות עם מסגרת, לפתח את התמונות ולהכין מגנטים מיוחדים.

שלב שלישי

בשלב זה יוצב לוח מגנטי מיוחד ברחבת הריקודים וכל אורח יכול לקחת לעצמו את המגנט מהאירוע שלכם למזכרת.

לסיכום

כל מה שנשאר לכם הוא רק ליצור איתנו קשר, לשאול עוד שאלות אם יש לכם ולקבל את המגנטים המיוחדים שלנו גם באירוע שלכם.

לחצו לחיוג מהיר