מאיפה קם המונח שני אנשי צוות

אחרי הרבה מאוד שנים בתחום צילום מגנטים בירושלים, כמעט וכל אחד כבר שמע הכל, יש כאלו ששמעו על מגנטים היפוטרמיים (שממה שבדקתי אין מילה כזאת בכלל, אלא מדובר על מגנטים טרמיים בהדפסה טרמית) אבל היפוטרמיים זאת המצאה שעוד לא הייתה, שלא לדבר על אלו שמציעים מגנטים תלת ממד ושמים רק הדפסה על דף עם שני תמונות, זה לא תלת ממד, בשביל לדעת בדיוק מה הכוונה בתלת ממד כנסו לכאן ותגלו.

אז למה בכלל יש דבר כזה שנקרא שני אנשי צוות שמגיעים לאירוע ומה כל כך מסובך בלהפיק מגנטים שצריכים שני אנשים שיעבדו יחד.

מתי כן צריך שני אנשי צוות, מתי בכלל אפשר לוותר על זה ואיך מפחידים אתכם שאומרים לכם שחובה ששני אנשים יגיעו לאירוע.

התחרות משנה את המציאות

בעבר בתחום צילום מגנטים לאירועים לא היו כל כך הרבה צלמים, והיקוש לצילום מגנטים היה גדול מאוד כמובן שהיצע הצלמים היה נמוך והמחיר היה בהתאם, אם היום המחיר של חבילת מגנטים ללא הגבלה עומד על ממוצע של 800 ₪, בעבר בדיוק אותה חבילה הייתה נמכרת ב 1200-1500 ₪ ואפילו יותר אם היו יותר מוזמנים באירוע, המחיר ירד בגלל כניסה של המון תחרים לשוק, צלמי המגנטים נאלצו להשתנות בהתאם בשיטות המכירה שלהם.

מאיפה קם המונח שני אנשי צוות

ובשביל שאותם אלו שהיו רגילים למכור במחירים גבוהים יוכלו להמשיך באותה הדרך, הומצאה שיטה חדשה לשמירה על המחיר, חלק מוכרים "שירות יותר טוב", "צילום יותר מקצועי" ויש את אלו שמוכרים "שני אנשי צוות שעובדים במקביל" בזמן שהאחד מצלם האחר אחראי לפיתוח תמונות.
אבל אם בזמן שאחד מצלם והאחר אחראי לפיתוח תמונות, מה קורה בזמן שהאורחים יושבים לאכול ? האם הוא באמת יוצא וממשיך לצלם אותם ? ברגע שתשאלו את השאלה הזאת ותתקלו במענה שהוא לא מצלם, זה רק אומר שלא באמת צריכים שני אנשי צוות, כי בזמן במקום לשבת ולא לעשות כלום הוא יכול לחתוך ולהכין את המגנטים ואתם יכולים לחסוך עוד כמה מאות שקלים, כל צלם מגנטים שמגיע לאירוע לוקח בחשבון שהוא יצטרך לעבוד לכל הפחות 4 שעות רצוף, אז לא יקרה כלום אם לא תהיה לו הפסקה ובמקום זה הוא יוכל לתת לכם מחיר יותר הוגן ומשתלם.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר