לשמור על תינוק חייכן בצילומי משפחה

אם אתם מתכננים בקרוב סט של צילומי משפחה, אתם בטח מתארים לעצמכם שבשביל לצלם תינוק בצילומי משפחה זאת משימה לא פשוטה, במיוחד שרוצים להוציא את המירב מהתמונות ולשמור על תינוק חייכן, הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על תינוק חייכן בצילומי משפחה, טיפים פשוטים שיעזרו לכם להפוך את יום צילומי המשפחה למיוחד ולקבל את התמונות היפות ביותר לתינוק שמחייך בכל תמונה.

מביאים תינוק שבע

רגע אחד לפני שאתם יוצאים ליום הצילומים, מומלץ מאוד לתת לתינוק לאכול ושיגיע שבע ולא רעב ליום הצילומים, ההמלצה היא להכין לו את האוכל באמצעות מכונה להכנת בקבוק לתינוק שתכין את הפורמולה בצורה הטובה ביותר כזאת שתמנע מיצירת גושים במזון שיכולים לגרום לגזים במערכת העיכול של התינוק וככה הוא יהיה עצבני ולא רגוע. ככל שהתינוק יגיע שבע הוא יהיה יותר נינוח.

תנו לו לישון לפני

או שתתנו לתינוק לפני הצילומים או שתתאמו את יום הצילומים לשעה שבה הוא כבר אחרי שנת הצהריים שלו. תינוק רגוע צריך להיות אחרי שינה ואחרי שאכל טוב, ככה הוא יזרום איתכם יותר בכל הצילומים ויהיה לו כיף איתכם.

קחו רעשנים

קחו איתכם כמה רעשנים או דברים שאתם יודעים שמצחיקים את התינוק, אין לכם מה לדאוג כי בדרך כלל כל צלם מגנטים מקצועי שעוסק גם בצילומי משפחה ותינוקות כבר מחזיק איתו סט של רעשים שישמכו את תשומת הלב של התינוק ויגרמו לו להסתכל למצלה, אבל בכל מקרה כדאי שתקחו רעשן או שניים שיהיו איתכם לכל מקרה.

לשמור על תינוק חייכן בצילומי משפחה

תלבישו אותו נוח

גם אם חשוב לכם שהתינוק יהיה לבוש בבגד מיוחד שקניתם לו, עדיין מומלץ מאוד ללכת על לבוש שיהיה לפני הכל נוח לתינוק. אם חשוב לכם הסגנון של הלבוש, אתם יכולים לנסות ולמצוא בגדים נוחים ומיוחדים יותר שיעזרו לכם להגיע בלבוש נוח ליום הצילומים.

לוקיישין בלי הסחות דעת

חום, קור, שמש חזקה ומסנוורת כל דבר כזה יכול לגרום לתינוק לאבד את הריכוז ולהתחיל לבכות באמצע הצילומים, או שהוא ירגיש לא נוח ולא יהיה מרוכז. נסו למנוע עד כמה שאפשר הסחות דעת ואם אתם יכולים לעשות את הצילומים בסטוידו מקצועי זאת הסביבה האידאלית עבור התינוק וגם עבורכם.

תגיעו גם אתם בראש טוב

אל תשכחו שאתם עם האנרגיות משפיעים מאוד על התינוק, תגיעו אחרי שגם אתם שבעים ועם בגדים נוחים, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לישון צהריים, אל תהססו לעשות את זה.

תמצאו את הצלם הנכון

למצוא את הצלם הנכון גם זאת משימה לא פשוטה בכלל, אתם צריכים למצוא צלם עם המון סבלנות, תבחרו בצלם שכבר עשה בעבר צילומי משפחה עם תינוקות ויש לו ניסיון ויכול לתת לכם את החוויה שאתם רוצים לקבל, אל תשכחו שמדובר על חוויה שאתם צריכים להנות ממנה ולקבל תמונות מיוחדות שיהיו לכם למזכרת ואפילו תעשו בהם שימוש בבית ותתלו אותם כחלק מעיצוב הבית שלכם.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר