כמה מגנטים צריך לאירוע ?

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, בטח חשבתם להזמין צלם מגנטים בתור אטרקציה מיוחדת ומזכרת מדהימה לאירוע, אחרי הכל אטרקציית מגנטים לאירועים היא האטרקציה שלא יכולים בלעדיה ואין אחד שמוכן לוותר ושלא יהיו לו מגנטים באירוע.

וברגע שאתם מתחילים לחפש שירות כזה אתם נתקלים בהמון הצעות מחיר שיש להמון צלמים להציע לכם, כמעט כולם יציעו לכם שירות של מגנטים ללא הגבלת כמות, אבל האם באמת את צריכים כל כך הרבה מגנטים ? או שאולי מסתתר משהו מאחורי ההבטחה של "מגנטים ללא הגבלה" וכמה זה בכלל ללא הגבלה ומה המינימום של מגנטים שאתם צריכים לקבל באירוע.

אם בעבר שירות של צילום מגנטים באזור באר שבע היה נמכר לפי חבילות, כמו למשל חבילה של 250 מגנטים, חבילה של 350 מגנטים וחבילות נוספות בהתאם לכמות המוזמנים, היום התמונה קצת שונה.

מה שגרם לכל זה להשתנות הוא הכניסה של מתחרים נוספים לתחום והצורך להשתנות ולהתאים את עצמך לתחרות שגדלה, בכדי להתאים את עצמך לתחרות אתה צריך להיות מובדל מאחרים, רבים נטו להבדיל את עצמם באיכות המגנטים, לאחר מכן באיכות הצילום ועכשיו להבדיל בלתת במשהו שאחרים לא יכולים וזה לתת שפע של מגנטים ללא הגבלת כמות ובמחיר זול מאוד.

בשביל שהאטרקציה תתאים לתקציב שלכם, אתם צריכים לדעת כמה מגנטים צריך לאירוע לפי כמות מוזמנים ואז להתאים את החבילה לתקציב.

כמה מגנטים צריך לאירוע

כמה מגנטים צריכים לאירוע ?

היום אם תחפשו שירות של צילום מגנטים שמוגבל בכמות בשביל להוזיל את המחיר, סביר מאוד שתתקלו בבעיה למצוא שירות כזה, לא כל צלמי המגנטים עובדים בשיטה של מגנטים לפי כמות, יש צלמי מגנטים שעובדים רק לפי זמן, כלומר הם משכירים את השירות שלהם רק לפי זמן השהייה באירוע, כל שעה בדרך כלל מתומחרת ב 200 ₪, ואתם לכל הפחות צריכים 4 שעות באירוע כמו חתונה ומה שקורה הוא אתם תשלמו 800 ₪ לחבילת מגנטים ללא הגבלה בדיוק כמו שאם תסגרו את אותה חבילה ולא לפי זמן, בשורה התחתונה אתם מגיעים בדיוק לאותו הסכום.

כמה מגנטים צריך לאירוע לפי כמות מוזמנים

לאירוע של 100-150 מוזמנים – 200 מגנטים

לאירוע של 200-300 מוזמנים – 350 מגנטים

לאירוע של 350-450 מוזמנים – 500 מגנטים

לאירוע מעל 450 מוזמנים – חבילת מגנטים ללא הגבלה היא החבילה הטובה והמומלצת ביותר.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר