כך תתכננו אירוע מוצלח בגבולות הבית

תקופת הקורונה הביאה את כולנו להתמודד עם השמחות שלנו בצורה חדשה ומוזרה לחלוטין. אנשים נאלצו לדחות אירועים, זוגות נאלצו לבטל או לתכנן מחדש את החתונה שלהם וילדים נאלצו לחגוג ימי הולדת ללא החברים מבית הספר. אך לצד כל זה המון אנשים בחרו שלא לדחות או לבטל את האירוע ופשוט העבירו אותו לחצר או לתוך הבית שלהם, כך שהם עונים להנחיות משרד הבריאות ועדיין מקיימים את האירוע המשמח בתאריך שקבעו מראש.

תבנו לוח זמנים מסודר

אל תבנו על זה שהאירוע שתכננתם בבית יזרום בכוחות עצמו, בדיוק כמו באולם או בגן אירועים צריך לוח זמנים מסודר לכל מקטע באירוע. תתכננו גבולות זמן לקבלת הפנים, לטקס העיקרי, לריקודים, למנה ראשונה, שניה ולכל מה שתתכננו במהלך האירוע. אם אתם בכל זאת רוצים להנות מהאירוע עצמו ולא להיות עסוקים בניהול הזמנים של האירוע באותו היום, תמיד תוכלו לשכור מישהו או לנדב מישהו מהמשפחה שיעשה זאת במקומכם. כך תוכלו להתפנות להיות חלק מהאירוע ותדעו שהכול מתקתק וזורם כמו שצריך, מבלי שיש חוסר סדר והאורחים שלכם לא מוצאים את עצמם, או מקבלים חוויה לא נעימה של תזמון לא נכון של אוכל או ריקודים. תתכנו נכון כדי שתמצו את האירוע הזה כמו שצריך.

תקשטו כמה שאפשר

רק בגלל שהאירוע שלכם נעשה בבית, אין זה אומר שצריך להסתפק בשלט כניסה של מזל טוב וזה הכול. תמצאו קונספט מעניין לאירוע או אפילו סתם תקשטו בצורה מרשימה, כדי שהבית שלכם פתאום יהפוך לגן אירועים או לאולם יפיפה. תוכלו לפזר אגרטלים שהכנתם בעצמכם מבקבוקי יין ממוחזרים ובתוכם פרחים, לסמן את השולחנות עם מספרים, לפזר בלונים ונרות ואפילו לתלות פיירי לייטס הלא הן השרשרת נורות שנותנות מראה של פיות. תנסו למצות את כל האלמנטים הדקורטיביים שיש לכם בבית ולעשות בהם שימוש מחדש באירוע בצורה כזאת שהמקום יראה מותאם לסוג האירוע שלכם.

תשקיעו את מה שחסכתם

אז נכון שבאולם או גן אירועים מסורתי היה באופן אוטומטי מי שיהיה אחראי על האוכל והבר. אבל אם כבר חסכתם את העלות של אולם או גן אירועים, זה הזמן שלכם להוציא אותו על השקעה לטובת האירוע הביתי שלכם, כדי שתרגישו ששום דבר חסר ולא תצטרכו לעמוד ולמזוג שתיה לאנשים או להגיש אוכל לשולחנות. תוכלו לתכנן אירוע בסגנון הגשה עצמית ולשכור שירותי שף פרטי שידאג להיות אחראי על האוכל עבורכם, כך המנות שיוגשו יהיו ברמה גבוהה ותוכלו להיות רגועים שהאורחים שלכם מקבלים את החוויה הכי טובה מהאירוע.

בנוסף לגבי המשקאות תמיד תוכלו לפזר בקבוקי שתיה בשולחנות, אבל אם ממש תרצו לקחת את האירוע שלכם לשלב הבא, תוכלו לשכור שירותי בר קוקטיילים ולהגיש לאורחים שלכם משקאות מעניינים וטעימים, ובנוסף יהיה מי שיכין אותם עבורם. את הקוקטיילים תוכלו לטעום בעצמכם לפני האירוע ולוודא שהם לטעמכם ומתאימים לאורחים שלכם.

אל תוותרו על מה שתכננתם מראש

רק בגלל שהאירוע שלכם מתקיים בבית אין זה אומר שאתם צריכים לקיים אירוע בנאלי ומשעמם. תקופת הקורונה הביאה את כל ספקי האירועים למצב שהם מגיעים לתת שירות גם בתוך בתים, כי זו השגרה החדשה של כולנו. כך שאם תכננתם מסיבה עם דיג'יי, הפעלה עם מפעיל מסוים, לקיחת אטרקציה מסוימת לאירוע וכמובן איך אפשר בלי צלם מגנטים לאירועים, אל תבטלו את השירותים שלהם רק בגלל שתוכניות האירוע עברו לגבולות הבית. להיפך, כך האורחים שלכם יקבלו את הרושם שבאמת השקעתם את כל כולכם באירוע, למרות שהוא אינטימי ולכם תהיה חוויה מאירוע משמח ומושלם לא פחות מאירוע באולם או גן אירועים.

שמרו על ההנחיות

לצד כל השמחה של האירוע שמתקיים בכל זאת ולמרות הכול, כדאי שתשמרו על ההנחיות הבריאותיות, כך לא תסתכנו בקנס רציני וגם לא תסכנו את הבריאות של עצמכם ושל הסובבים אתכם. תוודאו שרשימת המוזמנים שלכם לא עוברת את כמות האנשים המותרת להתקהלות, את המידע ניתן לקבל באתר משרד הבריאות או בטלפון. חשוב שתוודאו שכל האורחים שלכם מגיעים עם מסיכות ולכל מקרה שלא יקרה, כדאי שתציבו עמדה עם מסיכות בכניסה לבית כדי שגם אם מישהו שכח להביא יהיה לכם לתת לו. ודבר אחרון אם יש לכם חצר, אולי כדאי לשקול לקיים את האירוע באוויר הפתוח כך בטוח תקטינו את הסיכון להידבקות.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר