כך תפיקו ערב חברה מושלם

לא רק מגנטים – כך תפיקו ערב חברה מושלם

למרות שאנחנו מאוהבים באטרקציית מגנטים לאירועים ולא יכולים לראות אירוע בלי האקססורי הזה, יש דרכים נוספות לשדרג את האירוע של חברתכם. אז אם אתם מתכננים להפיק אירוע חברה בקרוב ושואפים ליצור חוויה שאף עובד לא ישכח – כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה.

בחרו אולם מתאים

בחירה של אולם מהווה את החלק הראשון בהפקה של כל אירוע חברה והדרך שלכם ליצור אווירה של ממש. בכדי לבחור באולם המתאים – כדאי לקחת בחשבון את כמות העובדים שנמצאים בחברה ולוודא אילו עובדים יגיעו בגפם ואילו יביאו בן או בת זוג. עבור אירועים אינטימיים, גם מסעדות יעשו את העבודה ויאפשרו לכולם לחגוג בשמחה.

השקיעו בבחירת הפלייליסט

כמעט כל מי שהפיק אירוע חברה יודע שהסאונד הוא המפתחה להצלחה. מסיבה זו, חשוב להרכיב פלייליסט אשר לוקח בחשבון את העדפות של צוות העובדים ואשר יגרום לכל הצוות להוריד הילוך ולהיכנס למוד של מסיבה. בעניין זה, חשוב לבדוק גם את הסאונד הקיים באולם ובמידת הצורך לשדרג אותו.

העניקו מתנה קטנה

נכון שאתם לא חייבים לצ'פר את העובדים שלכם (כמו בחגים) אבל אין עובד שלא יתנגד לאיזו מתנה חמודה. נסו להפתיע, לגוון ולצאת מקו המחשבה שלכם בבחירת המתנה. כאן לא מדובר על משהו פונקציונלי אלא סוג של מזכרת מהפקת האירוע ודרך לשדר לעובדים שלכם שאתם חושבים עליהם, מעריכים ומוקרים את פועלם.

הזמינו מנטליסט או קוסם

אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם חוויה ייחודית – אתם חייבים לשקול ערב חברה עם מנטליסט או קוסם. למעשה, מעבר לשבירת הקרח המיידית שאומנים אלו מעניקים לכל אירוע, הם עוזרים בייצור הווי של ממש במקום העבודה ואף יכולים לעזור בגיבוש הצוות. יחד עם זאת, חשוב שלא להיכנס להוצאות מיותרות ולא להזמין את האמנים הכי יקרים בשוק. אחרי הכל, צריך להשאיר מקום לקינוח…

אל תוותרו על קינוח שווה

זה לא משנה מהו התפריט אשר אתם תבחרו לערב החברה – העובדים שלכם תמיד יזכרו את הקינוח! לכן, חשוב לבחור בקינוח ייחודי אשר גם יהיה טעים וגם יצטלם נהדר לרשתות החברתיות. כיום, כאשר כל מנה הופכת לאפשרות לסטורי, שווה להשקיע בקינוח צבעוני, טעים ומתוק במיוחד.

לסיכום: כך תפיקו ערב חברה מושלם ואל תשכחו כי יש לא מעט דרכים להפוך אירוע חברה ללא פחות ממושלם. יחד עם זאת, אל תשכחו שמהרגע שאירוע מתחיל – חשוב להתמסר אליו ופשוט להרשות לעצמכם ליהנות. זה יחלחל לכל העובדים וההנהלה וישפיע לא פחות מכל אטרקציה שווה.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר