טיפים לצילומי משפחה עם הכלב

אתם מתכננים צילומי משפחה בקרוב ויש לכם כלב? הנה כמה טיפים לצילומי משפחה עם הכלב שלכם שיעזרו להגיע לתמונות המושלמות ביותר.

כל משפחה יודעת היטב שהכלב שלה הוא חלק בלתי נפרד ממנה, בתור צלם מגנטים לא פעם ראיתי כלבים גם באירועים גדולים ומיוחדים כמו חתונות ועוד, אין ספק כי הכלב הוא חבר אמת של כל אחד והוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. לכן, חשוב גם לשלב אותו בצילומי משפחה.

  • תנו לו לאכול

אל תשכחו שכלב בדיוק כמו בני אדם צריך לאכול, אתם צריכים לתת לו לאכול לפני שיוצאים לצילומי המשפחה. גם אם מדובר על כלב רגוע ומאולף, עדיין כדאי שהוא יזרום איתכם והוא יגיע לצילומים אחרי שהוא אכל, אחרת כל ריח של מזון הכי קטן בסביבה עלול לגרום לו לאבד ריכוז ולא לשתף פעולה בצילומים.

  • סיבוב צרכים

אחרי שהכלב אכל באופן טבעי הוא צריך לעשות צרכים, תעשו לו סיבוב קצר בסביבה שהוא יוכל לעשות צרכים והוא לא יהיה לחוץ. ביחד עם זה גם את האוכל כדאי לתת לו כחצי שעה לפני הצילומים ואת הסיבוב צרכים בדיוק ברגעים האחרונים לפני שנכנסים לצילומים.

  • תביאו ממתקים

הממתקים הם לא בשבילכם (אבל אם בא לכם להתפנק אז סבבה) אבל כדאי מאוד להביא ממתקים לכלב שעל כל התנהגות טובה שהוא יושב הוא יקבל ממתק. אחרי הכל צילומי משפחה עם הכלב הם משהו מהנה והכלב צריך גם להנות מזה, אז תנו לו מידי פעם ממתק שהוא יוכל להנות מכל מה שקורה סביבו.

  • שחקו עם הכלב בצילומים

התמונות היפות והמיוחדות ביותר הן כאלו שלא רק יושבים ומטלמים עם הכלב, אלו תמונות של רגעים מיוחדים מהצילומים. שחקו עם הכלב ותהנו איתו במהלך הצילומים והצלם שלכם כבר ידע לצלם את הרגעים המיוחדים האלו ולתעד לכם זכרונות ורגעים יפים.

אם יש לכלב עצם או צעצוע שהוא אוהב לשחק איתו בבית, כדאי מאוד שתביאו את הצעצוע הזה איתכם ליום צילומי המשפחה, ככה הכלב ירגיש יותר בנוח ויהנה מיום הצילומים.

  • בחירת הצלם הנכון

לא כל הצלמים מתחברים לבעלי חיים, אתם צריכים למצוא צלם מנוסה שיש לו חיבור לבעלי חיים וידע כיצד להתנהל נכון במהלך הצילומים וליצור רגעים שבהם הכלב הוא חלק בלתי נפרד מצילומי המשפחה שלכם. צלם מקצועי ומיומן כבר לבטח צילם יותר מפעם אחת צילומי משפחה ולכן עדיף למצוא שיש לו ניסיון בצילומי משפחה.

לסיכום

אלו טיפים לצילומי משפחה עם הכלב שיכולים להפוך את יום הצילומים למשהו מיוחד וחוויתי גם עבורכם וגם עבור הכלב שלכם. כל דבר אחר שאתם אוהבים לעשות עם הכלב יכול להיות מהנה אתם יכולים להביא איתכם לצילומי המשפחה.

נכתב בשיתוף עם אתר כלב נבון, האתר בו תמצאו את כל המידע הדרוש על כלבים ובעלי חיים.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר