טיפולים קוסמטיים לגבר לפני החתונה

אם בעבר טיפולים קוסמטיים היו נחלתן של הנשים בלבד, היום המיצאות היא שונה וכל חתן יכול להרשות לעצמו סדרה של טיפולים קוסמטיים לגבר לפני החתונה. אבל רגע אחד לפני שאתם מסתערים על מכוני היופי ומנסים לקבוע לעצמכם סדרת טיפולי פנים לגבר קבלו כמה עצות שיעזרו לכם בתהליך.

מי מטפל בכם

יש לא מעט קוסמטיקאיות, רובן אפילו ממש טובות ובעלות הסמכות מתקדמות מאוד, אבל המציאות היא כזאת שלא כל הקוסמטיקאיות מנוסות ומוכשרות ככל שיהיו יכולות לבצע טיפול פנים לגבר. העור של הגבר דורש טיפול אחר, שימוש בחומרים יותר אינטנסיבים בשביל לתת תוצאות מיידיות, מכיוון ולמרות החשיפה והמודעות הגדולה שיש היום לא כל הקוסמטיקאות מחזיקות חומרים שיכולים להתאים לעור של גבר. חשוב לוודא לפני שאתם ניגשים לבצע טיפולים קוסמטיים לגבר לפני החתונה לבדוק מול מי שאתם הולכים לטפל מולו או מולה האם יש להם ניסיון בטיפול עם גברים.
אחרי שבדקתם את הניסיון ואתם יודעים שמי שמטפל בכם כבר עבד בעבר עם גברים ויכול לתת לכם מענה, זה הזמן לעבור לדגש הבא שאותו כדאי מאוד שתכירו.

לא רק טיפול פנים

האופנה משתנה, אם בעבר כל החתנים היו מגיעים לאירוע מגולחים ומסודרים, היום בתור צלם מגנטים לאירועים אני רואה הרבה יותר חתנים שפשוט מגיעים עם זקן ואפילו זיפים (מסודרים כמובן) לכן, אתם צריכים למצוא מקום שיוכל לתת לכם את הטיפול המקיף והמלא ביותר, שכולל גם שימוש בשמן לזקן סידור ועיצוב הזקן בהתאם למראה השיער, או במילים אחרות מקום שוכל לדאוג למעטפת המלאה לה אתם זקוקים. הסיבה לכך היא כמות המקומות המצומצת הקיימת לטיפולים קוסמטיים יועדיים לגברים.

לא רק קוסמטיקה

טיפוליים קוסמטיים, הם לא רק קוסמטיקה, היום ישנן שיטות המשלבות גם טיפולי עור בריאותיים יחד עם טיפוח קוסמטי. גברים רבים בעיקר לאחר גיל הבגרות זקוקים לטיפול מאסיבי בפצעי אקנה, טיפול זה מתבצע בדרכים שונות ומשאיר לאחר הטיפול את העור במצב רגיש, לכן שמירה על שכבת הגנה בסיסית לעור לאחר הטיפול היא הכרחית. מחקרים רבים העידו כי מעבר לבעיה הפיזית שהאקנה גורם לעור יש השלכות על בעיות פסיכולוגיות שנגרמות בעקבות כך, בין אם מדובר על מצב קיצוני של ירידה בדימוי העצמי בשלב ההתבגרות שהוא קריטי. בעזרת מוצרים נכונים וסדרת טיפולים קצרה אפשר לשנות את המציאות ולקבל עור פנים חלק ונעים. חשוב לשים לב שאתם מקבלים בדיוק את כל הדברים להם את זקוקים בכדי להצליח להסיר את תאי העור המתים ולחשוף שכבת עור נקייה ומוגנת.

שומות על הפנים

אם הצעיו לכם טיפול להסרת שמוה באחד מהמכונים הקוסמטיים, חשוב מאוד להיזהר! הסרת שומה מהעור צריכה להיבדק ראשית אצל דרמטולוג ור הוא זה שיחליט על הטיפול, טיפול כזה צריך להתבצע במכון רפואי מוסמך ולא בחדר של טיפוליים קוסמטיים. גם אם הבטיחו לכם את שיא הטכנולוגיה הקיימת ביותר בעולם לביצוע הטיפול, סרבו בנימוס ובדקו את הנושא אצל רופא עור מוסמת שיקבע מהו אופן הטיפול לו אתם זקוקים.

להרגיש רעננים

טיפול פנים הוא לא רק לעור, הוא גם לנפש, אתם מגיעים למקום שבזמן כל הלחץ של ארגון החתונה המתחים של החיים באופן כללי, כאן אתם לרגע עוצרים הכל, נשכבים על מיטת הטיפולים ומקבלים את הזמן שלכם להירגע. גברים רבים העידו כי לאחר הטיפול הם מרגישים רעננים, מלאי אנרגיות והכי חשוב שהם מסתכלים על עצמם במראה הם מיבנים את המשמעות של טיפול פנים.

המלצות

חשוב לבדוק המלצות על המקום הוא אתם מתכוונים לבצע את הטיפול. מהניסיון האישי אנו נשמח להמליץ לכם על מקום מיוחד שמומחה לטיפולי פנים לגברים 4MAN, אתם יכולים להיכנס לאתר שלהם בלחיצה כאן.

טיפולים קוסמטיים לגבר לפני החתונה

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר