הטרנד החדש – חתונות בחו"ל

הטרנד החדש חותנות בחו"ל, מאיפה ולמה הוא הגיע אלינו ואיך תעשו את זה בצורה הכי טובה, הבאנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת רגע אחד לפני שאתם אורזים מזוודה וטסים לחתונה שלכם.

המציאות הישראלית וגם העולית קיבלה שינוי מאוד משמעותי, אם עד לפני משבר הקורנה אירועים של ימי הולדת לגיל 4 היו אירועים עם כמותמוזמנים יותר גדולה ממה שיש בחתונות של היום, הרבה מאוד זוגות החליטו לעשות שינוי.

בעבר שהיו חוגגים יום הולדת 4 לידלים בגן היו שם לפחות 50-70 מוזמנים, כולל הורים, אחים, בני דודים ועוד המון אנשים שמגיעים, סבתות והרשימה עוד ארוכה, היום בגלל משבר הקורנה אנו מוגבלים לאירועים של עד 20 אנשים.

המציאות הזאת של 20 אנשים באירוע, נכונה רק אצלנו בישראל, במדינות רבות אחרות בעולם ניתן להתקהל ולהגיע לכמות מאוד גדולה של מומזנים, אז הרבה מאוד זוגות החליטו לקחת את כולם (וזה יותר מ20 מוזמנים) ופשוט לטוס לחו"ל ולחגוג שם חתונה, גם יותר מיוחדת, גם עם כמות מזומנים יותר גדולה ותתפלאו, למרות העלויות שאולי נראות מאוד גבוהות של חתונה בחו"ל, זה ייצא להם הרבה יותר מאשר אם היו חוגגים את החתונה שלהם בארץ.

הטרנד החדש חתונות בחו"ל

הפקת חתונה בחו"ל – אלו הדברים שכדאי שתדעו

תיקחו איתכם ספקים מהארץ

לא משנה אם זה רק לבחור צלם מגנטים, או תקליטן, או כל ספק אחר שאתם צריכים לחתונה, אפילו צלם חתונות, כדאי מאוד שיתקחו איתכם מישהו מהארץ, כזה שמכיר את השפה ותוכלו לתקשר איתו, אל תשכחו גם במיוחד שמדובר על צלם אתם צריכים כמה ימים אחרי החתונה לקבל את התמונות, אתם בטח לא תחכו לתמונות האלו ממישהו בחו"ל שפתאום יכול להיעלם לכם, שאתם לוקחים מישהו מהארץ אתם יכולים להיות יותר רגועים שהכל יגיע אליכם בדיוק בזמן.

אל תתפשרו על כלום

אל תחשבו שאם אתם מתכוונים לחגוג חתונה בחו"ל, אתם צריכים חברת הפקת אירועים שתעשה לכם את העבודה ותשלמו על זה עשרות אלפי שקלים מיותרים, אתם יכולים בקלות לארגן לעצמכם חתונה מיוחדת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את הלוקיישן הכי מיוחד שמתאים לכם, לשלוח כמה מיילים ואפילו טלפונים בשיחות בווצאפ, ולסגור לעצמכם את החתונה שאתם רוצים במיקום הטוב ביותר, אחרי שיש לכם את המקום אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם חייבים להיות שם כמ הימים לפני כולם, או לקחת מישהו שאתם סומכים עליו שיגיע לוודא שהכל מוכן ומסודר בכדי שבאמת החתונה שלכם תתקיים בלי הפתעות.

אל תשכחו שזה לא רק המקום לחגוג בו את האירוע, אתם צריכים לדאוג להסעה, מדובר על מדינה זרה שלא כולם מכירים, לא כל האורחים יודעים בדיוק איפה הם נמצאים ואיך להתנהל ולהגיע ממקום למקום, לכן אתם חייבים הסעה תאסוף את כולם, אל תשכחו גם שהם לא הגיעו עם הרכב שלהם, אז צריך שתהיה הסעה מהמלון לאירוע ומהאירוע חזרה למלון.

יש עוד כמה דרכים אם אתם לא רוצים לסגור מקום מראש בעלות מאוד גבוה, תגיעו לעיר ותתחילו להסתובב בין המסעדות במקום, אתם תמצאו את המסעדה שהכי נראת לכם ויכולה להכיל את כמות המוזמנים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס ולדבר עם בעל המקום, להסביר לו שאתם רוצים לסגור ערב אחד לכמה שעות את המסעדה לחתונה, לשלם לו מחיר הוגן לפי מנה שהוא יכין לאורחים שלכם והם יוכלו לבחור, לבקש מבעל המקום לערוך את המקום שיתאים לסגנון החתונה, ויש לכם מקום לחגוג, למרות שזה יכול להוות לכם סיכון בגלל שאתם לא סידוק יועם מה יהיה וכדאי לסגור מקום מראש.

כמובן שגם בכל בית מלון יש אולם אירועים שיכול להיות אלטרניטבה מעולה מבחינת המיקום שבו תחגגו את החתונה.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר