האם מגנטים זאת אטרקצית חובה ?

הרבה מאוד זוגות שמתחתנים וגם כל אחד אחר שחוגג אירוע, שואל את עצמו האם מגנטים לאירועים זאת אטרקצית חובה או שאולי אפשר לותתר עליה.

אענה לכם על השאלה באופן ברור : מגנטים לאירועים היא לא אטרקצית חובה, אבל בגלל שיש בה כל כך הרבה יתרונות (שאעבור על היתרונות) שאלו בעצם הפכו אותה להיות אטרקציית חובה.

היתרונות של צילום מגנטים

זה כמעט בטוח ששמעתם על כל היתרונות האלו בעוד המון מקומות, אבל הפעם אביא לכם כמה יתרונות מיוחדים שהרבה מאוד לא שמים לב אליהם.

האורחים אוהבים אותה

זה נכון שבעבר בתחילת הדרך, כל צלם מגנטים היה יותר מחוזר מכל אחד אחר, האורחים תמיד רצן להספיק ולהצטלם, העיקר לקבל את המגנט שלהם.

ולמרות שעבר לא מעט זמן עבר מאז שהאטרקציה הזאת התחילה לתפוס תאוצה, עדיין בכל אירוע האורחים מחפשים את צלם המגנטים ורוצים לקבל מזכרת של תמונה במתנה.

ואם האורחים שהם החלק הכי חשוב באירוע שלכם אוהבים את האטרקציה, אז לבטח שאתם בתור בעלי האירוע תרצו להעניק להם את הטוב ביותר שאפשר לתת.

בשביל להפיק מגנט צריכים לצלם

בשביל שיהיה מגנטים על הלוח שמוצב במרכז רחבת הריקודים, חייבים לצלם, האטרקציה הזאת כוללת בתוכה גם צילום ותיעוד של עוד אורחים ורגעים באירוע.

מכאן גם שהיא חוסכחת לכם לא מעט כסף, תחשבו שאם הייתים צריכים להזמין עוד צלם סטילס לחתונה שלכם זה היה עולה לכם כ – 700 ש"ח, אבל שאתם מזמינים צלם מגנטים לאירוע שלכם, אתם מקבלים באותו מחיר עוד צלם שמסתובב בין האורחים ואפילו מפיק להם מזכרת מהאירוע.

שלא ידברו עליכם

זה אולי נשמע לא כל כך מציאותי להרבה מאוד אנשים, אבל תהיו בטוחים שכל אורח שיוצא מהאירוע מדבר על החוויה שלו.

אתם בטח לא רוצים שהאורחים יזכרו את האירוע שלכם בתור חוויה נעימה וכזאת שהם יגלו שבאמת חשבו עליהם.

שגם לכם תהיה מזכרת

היום כל צלם מגנטים נוהג לתת לבעלי האירוע גם הגדלות מגנט מעוצבות במתנה בסיום האירוע, יש כאלו שמעניקים גם בלוקים מעץ בתור מתנה.

וגם אתם בטח רוצים שיהיה לכם איזה מגנט יפה וגדול למזכרת על המקרר, כזה שיזכיר לכם את הרגעים השמחים והמיוחדים שהיו לכם עם החברים והמשפחה הקרובה.

לסיכום :

נכון, מגנטים לאירועים היא לא אטרקציית חובה, אבל כל היתרונות שבה וגם כל הדברים המיוחדים שהאורחים שלכם מצפים לקבל הפכו אותה להיות כזאת.

אבל בשביל להפוך את האירוע שלכם ליותר מיוחד וכזה שהאורחים שלכם באמת יזכרו אתם חייבים להוסיף שירות של צילום מגנטים לאירוע שלכם.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר