דגשים חשובים

בבחירת חברה שמספקת שירות של מגנטים לאירועים יש כמה דגשים חשובים שכדאי מאוד לשים לב אליהם.

אני בטוח שבכל חברה שתיכנסו לאתר שלה אתם תגלו שכולם מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר וכמובן הצילום הכי מקצועי, שכל זה בא ביחד עם חומרי גלם שמגיעים מהחלל.

אבל בנינו, זה ידוע שקשה מאוד למצוא חברות מגנטים לאירועים באיכות גבוה, במיוחד שיש המון ספקי מגנטים חדשים שנכנסים לתחום בכל יום.

הרי כבר יותר מפעם אחת אמרתי שמדובר על תחום שאין לו חסמי כניסה, כי במיוחד שמדובר על אטרקציה זולה, גם הלקוחות אין להם דרישות יותר מידי גדולות, כמה כבר אפשר לצפות מצלם מגנטים שמוכר את השירות שלו ב 399 ש"ח, הלקוח לא מצפה לקבל מבול של מגנטים.

אז במקום להגיד לכם כמו בכל מקום אחר שאתם צריכים לבדוק את איכות הצילום, את איכות חומרי הגלם ואת כל מה שמסביב, אני רוצה שתדעו שכדאי מאוד לבדוק דברים הרבה יותר חשובים.

הדברים החשובים שצריכים לבדוק

יש לא מעט דברים חשבוים, וגם הדברים שתמצאו בכל מקום אחר שאומרים לבדוק, אין ספק שצריך לוודא אותם, כמו למשל איכות חומרי הגלם ואיכות הצילום, אבל הפעם אני רוצה שתבדקו את הדברים שלא בכל מקום יגידו לכם לבדוק.

מול מי עובדים

הדבר החשוב ביותר, ולא משנה אם זה בחירת צלם מגנטים או אם מדובר על כל סוג אחר של נותן שירות שאתם מזמינים לאירוע, חשוב מאוד לראות מול מי אתם עובדים.

ברגע שאתם עובדים מול צלם מגנטים אחראי ומנוסה, אחד שבאת יבוא ויתן את הנשמה שלו באירוע, גם אם שילמתם לו פחות כסף, הוא מבין שאת החשיבות של האירוע מבחינתכם ויעשה הכל שיהיה לכם אירוע מושלם.

יש הרבה מקרים שלקוחות מחפשים רק מחיר זול, וזה בסדר וטבעי, כל אחד ומה שיש לו בכיס, ואם הוא מוצא במחיר שהוא מחפש אני מפרגן, אני פשוט לא מאמין שצריך לבחור נותן שירות רק בגלל המחיר, צריכים ממש לראות מול מי עובדים.

איך תדעו מול מי אתם עובדים אם מגנטים זה משהו שבדרך כלל סוגרים בטלפון ?

נכון, זה קצת מורכב לגלות דבר כזה דרך שיחת טלפון, אבל אתם יכולים לבדוק המלצות, ולא אני לא מדבר על המצלות שיש לכל אחד באתר, כנסו לאתרים חיוצניים שמדברים בעלי מקצוע, יש לא מעט כאלו אתרים בהם אתם רואים דירוג של בעלי מקצוע.

למרות שגם האתרים הדברים שם קצת מכורים, כי אני יכול להעיד בגלל שיש לי שם כמה המלצות (וכולן טובות) אז אחד מאותם אתרים פנה אליי בכדי שאפרסם אצלו וביקש על זה תשלום, ובנוסף הבטיח שאני אופיע מעל אחרים, שהמשמעות של זה שפתאום יצצו לי עוד המלצות.

זה רק מראה לנו איפה אנחנו נמצאים, עדיין אין על ישראל.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר