איך לקחת את אטרקציית המגנטים צעד קדימה

אטרקציית צילום מגנטים לאירועים הפכה להיות אטרקציית חובה בכל אירוע, גם אם מדובר על אירוע כמו יום הולדת 4 לילדים בגן אנו כבר נפגוש צלם מגנטים שמסתובב בין הילדים ומפיק להם מגנטים למזכרת, אבל איך בכל זאת אפשר לקחת את האטרקציה הזאת שהיא די "חרושה" על ידי המון אירועים צעד אחד קדימה, איך אתם יכולים לעשות משהו מיוחד במשהו פשוט שכבר כולם ראו ? אלו רק חלק מהטיפים שלנו לעזור לשדרג את המגנטים.

טיפים לשדרוג המגנטים

תעצבו מסגרת מיוחדת

הדבר הבולט ביותר שיכול להבדיל בין מגנטים הוא המסגרת המעוצבת, גם אם חשבתם על מסגרת בעיצוב עדין יותר ולא מאוד עבה ובולט, כדאי מאוד להוסיף אלמנט שיבדל אותה ממסגרות אחרות, או אפילו כיתוב יותר מקורי משל כל האחרים.
נסו למצוא משפטים בחרוזים, כאלו שמאפיינים אתכם, או אפילו משפט מקורי ושנון וקצת מצחיק, כזה שיגרום לאנשים באמת להתייחס למגנט שלכם.

תמונות מיוחדות

בקשו מצלם המגנטים שלכם לצלם לא רק תמונות שהמצולמים עומדים מולו, תנו לו לזרום עם האורחים ולצלם גם תמונות במהלך הריקודים, תמונות על הבר במהלך האירוע שהחברים שותים אלכוהול ומרימים כוס לחיים, אלו התמונות של הרגעים המיוחדים באירוע, צלם מגנטים מקצועי ומיומן ידע איך להתמודד עם כל תמונה כזאת מיוחדת שיש בה המון צבעים, המון קסם ושמחה גדולה, אלו התמונות שבאמת אנשים ירצו לשמור, בשונה מכל התמונות הרגילות שבהם עומדים מול הצלם ומסתכלים למצלמה.

איך לקחת את אטרקציית המגנטים צעד קדימה

מגנטים איכותיים

אל תתפשרו בשום אופן על איכות המגנט, אם אתם רוצים שהמגנט שלכם יבלוט ויהיה מודגש מעל כל האחרים, המבחן האמיתי והקשה ביותר הוא מבחן הזמן, ככל שהמגנט ישרוד יותר זמן על המקרר של האורחים שלכם ככה הוא יהיה יותר מעורך, לכל אחד יש על המקרר מגנטים שדהו אחרי זמן מאוד קצר, תחשבו מה מרגיש בעל האירוע שפתאום אורחים שולחים לו תמונות שהמגנט דהה אחרי כמה ימים.
אלו דברים שכדאי מראש להימנע מהם, ואם תיקחו כל אחד מאלו שבחר להזמין צילום מגנטים שיהיה יותר זול בשביל לחסוך כמה עשרות שקלים, תהיו בטוחים שהוא יהיה מוכן לשלם הרבה יותר ולבחור צלם מגנטים שייתן לו איכות על פני מחיר.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר