איך לארגן חתונה בבית?

תשכחו מכל מה שחשבתם על אירועים בבית: עם דמיון, הספקים הנכונים, מטעמים משובחים, עיצובים מעניינים ואטרקציות מיוחדות – החגיגה תוצרת ביתית עולה על הציפיות.
עכשיו בתקופת הקורונה יש חזרה לחתונות ביתיות עד שניתן יהיה לחזור ולחגוג שוב בגדול במתחם של גני אירועים במרכז. בבואכם לתכנן לעצמכם חתנה כזאת, חשוב שתקחו בחשבון את הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. לפניכם מספר טיפים כל הדרך מדלת הכניסה ועד החופה…ועד שאחרון המוזמנים יחזור לביתו.

חתונה ביתית בהתאמה אישית
חשוב מאוד לתכנן הפקת וארגון חתונה בבית בהתאם לתנאי השטח: גודל המרחב הביתי, כי על אף ההגבלות בתקופת הקורונה בדירות קטנות תיתכן צפיפות לא נעימה אם לא מחלקים נכון את המרחב. אפשר לצורך האירוע להזיז רהיטים או להצטייד בריהוט אלטרנטיבי – למשל, חתונה בסגנון "זולה" עם פופים ומרבצים או לייצר קומפוזיציה חדשה באמצעות הרהיטים כך שתהיה גישה נוחה לחופה במרפסת תחת כיפת השמיים או בחצר וכן לחשוב לפי אזורים: שולחן שיוקצה לטובת הבופה (במיוחד כשאין מקום לשולחנות ישיבה לסעודה), עמדת צילום מגנטים או וילון ייחודי שישמש כרקע לצילומים וכדומה.

הציוד החיוני להצלחת האירוע
בהתאם לשעות האירוע ולתוכנית האומנותית עליה חשבתם, יש לדאוג מבעוד מועד לכל הציוד הנדרש: גנרטור, מערכת הגברה ומערכת תאורה כך שעם רדת החשיכה ובמידה ואתם מקיימים את החתונה בחצר הפרטית תוכלו ליהנות מהתנאים האופטימאליים להמשך החגיגה עד השעות הקטנות של הלילה. אפשר בחצרות לאלתר גם רחבת ריקודים ולמקם את עמדת התקליטן ורק לדאוג שהכל עובד יום לפני – להקשיב לסאונד, לבחון את התאורה ואת פעילות הגנרטור והאם צריכים יותר מאחד.

תפריט לאירוע בבית
הנושא הקולינארי הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתה של חתונה בסביבת המגורים. החליטו האם להזמין מראש ארוחה מקייטרינג חלבית או בשרית או להביא שף או צוות שיבשלו לנגד עיני הסועדים ויגישו את המטעמים לאורך שלבי האירוע, מקבלת הפנים דרך הסעודה המרכזית ועד הקינוחים. הכל תלוי גם בגודל הבית, קיומו של המטבח והאם הוא מאובזר היטב או שיש מקום לציוד שמביאה עמה חברת הקייטרינג. מומלץ לחשוב על מנות שמתאימות מראש לאכילה תוך כדי תנועה, קוקטיילים לחתונה סטייל מסיבת קוקטייל בבתים קטנים יחסית.
ניתן רק לצורך האירוע לשכור כלים מסוגננים ואפילו אביזרים דקורטיביים כמו מוצרי טקסטיל להלבשת הבית – כיסויים לבנים לספות, לכיסאות, כריות ועוד. אפשר ליצור אווירה רומנטית גם באמצעות הדלקת נרות ולבשם את החלל בניחוחות נהדרים.

חתונה בבית בתקופת הקורונה
בשל תקופת הקורונה ההקפדה על סטריליות והיגיינה אישית חשובים מאוד. תוכלו לייצר עמדת אלכוג'ל ומגבונים מחטאים, כפפות. אפשר לייצר מסיכות בהתאמה אישית מודפסות עם התמונות של הזוג המאושר או ברכה מיוחדת שנכתבה מראש. אם החתונה בחצר ניתן לשכור ריהוט אלטרנטיבי ולהציב גופי תאורה מיוחדים. כך או כך, מומלץ לבחור מוסיקת רקע נעימה או לקחת תקליטן שיוכל לייצר לכם פסקול מיוחד.
אפשר לתכנן את החתונה בקפסולות וליצור מסלולים לאורחים – משפחה קרובה בחופה ולאחר מכן מספר נגלות של חברים ומכרים לסעודה ולריקודים. אל תשכחו רק לעדכן את השכנים בנוגע לחתונה ולשמור על כללי ריחוק חברתי ועל מוסיקה בוויליום מתחשב. על מנת לשמור על כללי המרחק ניתן לבקש שאחד האורחים או בני המשפחה יהיה ממונה על הנושא ויוכל להדריך את המוזמנים.

אל תשכחו להזמין אטרקציה מרכזית לאירוע כמו צילום מגנטים שמתאים מאוד לחתונות ביתיות ומהווה חוויה בפני עצמה וגם מזכרת לאורחים, שיוכלו להצמיד את המגנטים למקרר או לדלת ולזכור את החתונה הביתית שלכם לתמיד…

תוכן עניינים

רוצים לקבל מחיר משתלם לצילום מגנטים? בואו נדבר

לחצו לחיוג מהיר