מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים

 כל מה שחשוב שתדעו :

בימנו מגנטים לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מהרבה אירועים , חתונה , חינה , בר/בת מצווה , אירועי חברה , ימי הולדת וכו' .

אז איך בעצם כל זה עובד ?
לאירוע שלכם מגיע צלם שמסתובב בין אורחי האירוע ומצלם אותם לאחר מכן את התמונות שצילם הוא מעביר לגרפיקאי . תפקיד הגרפיקאי  הוא לעבור על התמונות שצולמו ובעצם לבצע מסגור של תמונה במסגרת שנבחרה מראש ע"י בעלי האירוע ובה כיתוב והקדשה שנבחרו. תפקידו של הגרפיקאי  הוא גם חיתוך המגנטים והצבתם על לוח מגנטי שמננו יוכלו האורחים לקחת את תמונת המגנט שלהם.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך ייתכן שהאורחים יקבלו את תמונות האירוע כבר במהלך האירוע …?!
התשובה : נפלאות הטכנולוגיה .

אנו כחברה להפקת מגנטים לאירועים ,מגיעים עם הציוד המשוכלל ביותר הקיים היום בתעשיית המגנטים לאירועים ומצוידים במעבדה ניידת לפיתוח תמונות כבר אצלכם באירוע .

איכות התמונות המפותחות במהלך האירוע היא איכות גבוהה ומהירות העבודה מפתיעה את האורחים כל פעם מחדש , רגע אחד הם רוקדים וכבר כמה רגעים לאחר מכן התמונה שלהם על לוח המגנטים.

אז מה חשוב שתדעו …

מגנטים לאירועים זאת מזכרת שהאורח הוא חלק ממנה ולא כמו רוב המזכרות האחרות שנזרקות לאחר כמה ימים מיום האירוע . ברוב המקרים גם אנשים רבים מצטלמים עם חבר שלא ראו זמן רב ולכן ירצו להצטלם איתו ולשמור את התמונה . אנו מפתחים כל תמונה כמספר האנשים המופיעים בה וכך כל אחד יוכל לשמור לעצמו תמונת מגנט משלו.

בתקופה האחרונה פרחו להם הרבה חברות למגנטים לאירועים , חלקם מציעות מחיר ממש זול ומפתה וחלקם גובות מחיר יחסית גבוהה. כי הרי מבחינת הלקוח מדובר בסה"כ בצילום פשוט ותמונה על גבי מגנט . אך המצב הרבה יותר מורכב . לכן יש מספר דברים שצריך לבדוק לפני שסוגרים עם צלם מגנטים לאירועים.

נתחיל במרכיב החשוב ביותר : איכות הצילום :

צלם המגנטים שמגיע לאירוע חייב להיות בעל ידע יותר מבסיסי בצילום וזאת מכיוון שאנשים משנים את הבעות פניהם במהירות ויש לצלם אותם בפוזיציה נכונה כדי שהתמונה תהייה מרשימה והאורח ירצה לשמור אותה . ככל שצלם המגנטים שתזמינו לאירוע יהיה יותר מקצועי כך תוכלו להשתמש בתמונות האלו גם לאחר מכן ולהנות מהתמונות.

המצלמה :
כמובן שעדיף שהמצלמה תהייה כמה שיותר  משוכללת ומהירה כדי שתהייה אפשרות לצלם כמה שיותר תמונות מגנט.
אצלנו בצילום מגנטים לאירועים אנו משתמשים במצלמת רפלקס DSLR עם מיקוד גבוהה . אנו מקווים ומאמינים שהתמונות שצולמו למגנטים יוכלו לשמש גם בעתיד לפיתוח .

המדפסת :
 (מכונת הפיתוח) קיימות בשוק מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו . רובנו נוטים לחשוב שמדפסת לייזר עדיפה על מדפסת הזרקת דיו . לא במקרה של פיתוח תמונות מגנט ! .מדפסת לייזר לא מיועדת להדפסת תמונות . גם אם ניקח את מדפסת הלייזר האיכותית ביותר שקיימת היום , היא לא תגיע לאותה רמה בהדפסה של מדפסת הזרקת דיו ממוצעת . רוב חברות הפקת מגנטים לאירועים משתמשות במדפסות לייזר מהסיבה שעלות הצבע (טונר) הוא זול באופן משמעותי מעלות הצבע במדפסת הזרקת דיו . אנו משתמשים במדפסת ייחודית מסוג פלוטר של 6 צבעים , דבר זה נותן יתרון של צבעים מלאי חיים שיותר נאמנים למציאות .

הדפים :
אז אחרי שמצאונו חברת מגנטים לאירועים שאכן יש לה צלם איכותי ומשתמשת במדפסת הזרקת דיו , צריך גם לדעת אם אלו דפים עובדים . במדפסת מסוג הזרקת דיו הדיו נספג על הנייר ככל שהנייר יותר עבה יש לדיו יותר בסיס להיספג בו וזה מה שישמור על אורך חיי המגנט לתקופה ארוכה מאוד . אנו עובדים דפי פוטו מיוחדים המתאימים לפיתוח תמונות מגנטים לאירועים . בנוסף אנו מצפים את הדפים בציפוי למינציה מיוחד וזאת כדי שתמונות המגנט ישמרו לזמן ארוך יותר מהרגיל.

 

אז אחרי שהבנו את החשיבות של כל המרכיבים ואם אתם באמת רוצים לתת לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת שמכבדת אותם וכמובן את עצמכם .צרו קשר ונשמח לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא כל התחייבות .

                           

                         054-7673673