ה + שלנו

quality-control-approvedאז אתם כבר בדרך לסגור צלם מגנטים לאירוע שלכם ?

הנה כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שסוגרים :

 1. צלם המגנטים באירוע שלכם ,מומלץ שיהיה בעל ידע בצילום וידע לצלם בקומפוזציה הנכונה ולעבוד עם הציוד המתאים . – אנו משתמשים במצלמה מקצועית המתאימה לצילום מגנטים לאירועים ובעלי ידע וניסיון בצילום של שנים. 
 2. הלבוש , נכון אנו בטוחים שלא חשבתם על יראה צלם המגנטים באירוע שלכם אבל מדובר בפרט חשוב ביותר – אצלנו הצלם מזוהה בחולצה עם כיתוב 'צלם מגנטים' והלבוש הוא לבוש הולם שמכבד את בעלי השמחה את האורחים שלכם ואת עצמנו כבחרה. 
 3. כמות המגנטים באירוע , מבטיחים לכם "מגנטים ללא הגבלה" יחד עם זאת קיימת מגבלה שבה עומד הציוד והכמות אותה אפשר לפתח בפרק זמן של כ 4-5 שעות של עבודה – אז זה נכון באמת תקבלו מגנטים ללא הגבלה אבל מה עם מגבלת הציוד ? – אנו עובדים עם ציוד פיתוח התמונות המתקדם ביותר שקיים היום בתעשיית המגנטים לאירועים ובעל מהירות פיתוח גבוהה מהרגיל . 
 4. עותקים של מגנט , ברוב תמונות המגנטים נמצאים מספר אנשים וכל אחד מהם ירצה את תמונות המגנט שלו – אצלנו כל תמונת מגנט מפותחת באמצעות אפליקציה מתקדמת ואנו משכפלים את תמונות המגנט כמספר האנשים המופיעים בתמונה . 
 5. איכות חומרי הגלם , רוב חברות המגנטים לאירועים משתמשות במדפסות זולות מסוג CANON ובראשי דיו חליפיים על בסיס מים , כן גם הצלמים המקצועיים בוחרים להשתמש במדפסות אלו מכיוון שהן זולות מאוד וראשי הדיו זולים גם הם ולכן אתם מקבלים ב"מתנה" מצלם האירוע שלכם את המגנטים – אנו עובדים עם ציוד פיתוח איכותי ואמין עם ערכת פלוטר בעלת 6 צבעים . בנוסף קיים ציוד פיתוח המתקדם בעולם המפתח תמונות תרמיות במהירות ובאיכות שאין שני לה. 
 6. המחיר , הנושא המתבקש ביותר הוא כמובן המחיר . אז לכל אירוע סוג יש התמחור שלו ולמחיר הכולל יש מספר מרכיבים בניהם : כמות המוזמנים שיהיו באירוע , המיקום של האירוע , כמות המגנטים שמזמינים בעלי השמחה , סוג חומרי הגלם איתם יעבדו באירוע שלכם , מספר אנשי הצוות שיגיעו לעבוד באירוע , איכות הצלם (צלם איכותי ידרוש מחיר גבוה לעומת צלם חובבן או סתם 'אחד שמחזיק מצלמה') , הגרפיקאי שמגיע לאירוע (האיש שאחראי על פיתוח תמונות המגנט , חשוב שידע לעבוד עם התוכנות הדרושות ויהיה זריז מספיק לפתח את התמונות ) – רק אצלנו הצילום של המגנטים הוא צילום מקצועי לכל דבר ועניין ! אנו מקבלים שבחים רבים מלקוחות ומאורחים על איכות הצילום . הגרפיקאים בחברתנו הם מהטובים שקיימים בארץ בתחום המגנטים לאירועים . 
 7. השירות , בשבילנו צילום המגנטים באירוע שלכם הוא לא "עוד יום עבודה רגיל" – אנו מגיעים מנקודת הנחה שזה היום החשוב והמאושר בחייכים לכן אנו נעשה כל מאמץ אפשרי להיות מעל ומעבר לענות על בקשתיו של הלקוח ,נבצע מולכם תיאום ציפיות מלא כדי שכל פרט קטן יהיה מושלם כמו שאתם רוצים . 
 8. גיבוי , יש לוודא שצלם המגנטים מגיע עם ציוד לגיבוי לאירוע שלכם . אחרי הכל אפאחד לא ירצה להזמין ספק ומכיוון שהוא מגיע ללא ציוד גיבוי לאירוע עבודותו של צלם המגנטים תיפסק באמצע האירוע והאורחים לא יהנו מהמזכרת החשובה ביותר . נקודה נוספת יש לבדוק גם עם הצלם הראשי של האירוע שאכן הוא מגיע עם ציוד גיבוי כולל מצלמת וידאו לגיבוי (ולא רק סטילס ולצלם בה את הוידאו במקרה ויהיה צורך בגיבוי ) ועם כל ספק אחר אפילו ה D.J שמגיע עם ציוד גיבוי מתאים . – אצלנו ציוד הגיבוי הוא חלק בלתי נפרד מהציוד איתו אנו מגיעים לכל אירוע 
  אז אחרי שבדקתם את כל הפרטים ולא רק את המחיר , אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי צילום המגנטים באירוע שלכם נמצא בידיים טובות . אנו נשמח להיות חלק מהשמחה שלכם ויחד צפויה לנו הצלחה והנאה מובטחת 
  אל תהססו וצרו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות .

  054-7673673